Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kot Simona to idol moich dzieci. Ja też go uwielbiam. Jest w wersji książkowej, ale to już nie to, co filmiki. A ten z muchą to jeden z moich ulubionych. Widać, że autor ma kota albo koty, bo tego nie da się wymyślić - to naga prawda o kotach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój i mojej córci też, i faktycznie ten z muchą jest po prostu genialny!!!! Lubię też z kartonami ... kicia załątwiła mi właśnie czwarty ozdobny karton - teraz jest jeszcze bardziej "ozdobny" :D

 

Gagatka, czekam na cynk!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! po jakichś 15 minutach oczekiwania udało się obejrzeć!

Filmik rzeczywiście fajny jest i widać znakomitą znajomość kocich zachowań - super!

 

A nasze koty, nie wiedzieć czemu, W OGÓLE nie są zainteresowane żadnymi kartonami ani koszykami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiekiem słuch mu się poprawia...to dopiero cuda, panie... :jawdrop:

Ciekawe na jak długo ta poprawa następuje...;)

 

Zapomniałabym napisać - wczoraj Bazyśce zdjęto szwy! Kołnierz jeszcze do soboty. W niedzielę Święto Lasu :-)

Gratulacje, wymiziaj suczydło :)

 

Kurka wodna, no właśnie nie wiem... może dostanie traumy jak świat bez kołnierza zobaczy??? :o

Może jakiś psichoterapeuta by się przydał pod ręką...

Tylko jej wiadomości nie puszczaj...:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica - Noo ja to się bardziej przejmuję zdjęciem tego kołnierzyska niz jego założeniem...będe jej pilnować na początku!

Brazka - To oczywiste, że się Karli Simon's Cat podoba - dziewczyna ma własciwe poczucie humoru ;-)

Agduś - no własnie jeden załączyłam - boski :D

 

U nas, DPSia, goście cały rok. Oczywiście od listopada do marca mniej. I własnie ten okres, wziąwszy koszty, o których wspominasz, w miarę się tylko bilansuje, ale robimy to dla, że się tak wyrażę, celów promocyjnych. Niech przyjeżdżają zimą to i potem latem przyjadą (tak jest) no i pokazujemy, że jesteśmy "otwarci cały czas".Tak to sobie wymyślilismy.

I UWAGA UWAGA - dziś goście pierwszy raz w tym roku WYJĘLI LEŻACZKI i SIĘ OPALAJĄ!

Czadowo mają :cool:

 

A my - przcyinamy, przesadzamy,sprzątamy i takie tam ;-)

Musze tez przemalowac trochę drewnianych elementów (odświeżyć)..

 

A pies śpi.

:sleep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My doszliśmy do wniosku, że tyle osób dzwoni do nas, tylu osobom musimy odmawiać zawsze, że zimowa działalność nie jest nam potrzebna i w dodatku jest nieekonomiczna i trudna logistycznie, bo trzeba by cały czas chociaż trochę grzać, żeby np. woda nie zamarzła, a w domku ogrzewanie elektryczne!

No i do nas na zimę to może ze 4 czy 6 osób na 2 lub 3 dni by przyjechało, więc nie ma to sensu.

O żesz...

Własnie pierwsza mucha w tym roku wkurza mnie w pokoju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Was DPSia zdecydowanie nie ma to sensu. Przynajmniej nie macie wątpliwości..;-) Nie ma kompletnie żadnego sensu grzanie cała zimę dla 4 czy 6 osób.. Proste. Zresztą Wy chyba od początku nie nastawialiście się na "całoroczność".

A my jesteśmy CAŁOROCZNI a to zobowiązuje..:cool: No i mamy już np stałych gości światecznych (bożonarodzeniowych), pary sylwestrowe, które lubią "we dwoje, w ciszy, spokoju i przy kominku", no i zawsze ktoś na ferie.. Tak więc gra warta świeczki, jak to mówią ;-) Choć roboty więcej i jest trudniej logistycznie, fakt.

Nic za darmo (ale jestem mądra...:p)!

 

W domku elektryczne?? Ale pamietam piecyki u gości u Was ...?

 

Co do much to są, latają i NA RAZIE je lubię :rolleyes: bo się kojarzą z wiosną...

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecyk był jeden i problem był z rurą kominową ciągle, goście nie patrzyli na nic, poza tym nie umieli i jesli już palili, to hajcowai jak w hucie, co roku rura kominowa sie przepalała.

Zrobliśmy elektrycznę, przynajmniej mamy to z głowy.

Od maja do października tak dużo nie zużyją.

 

No przyjechać musicie, bo tyyyyylu rzeczy jeszcze nie widzieliście, no! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...