Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ano nie nudzi jej się...oj nie, nie, nie...

Ale, zależnie od nastroju, przechodzi czasem w "obgryzanie ręki, która ja mizia" :wink:

Koleżanka właśnie zmienia ząbki, więc wiecie....

 

To jeszcze portrecik z dziś, jak się słoneczko pokazało (nie mogę jej przestać robić fotek od kiedy jest takim..golasem :wink::

 

Jeszcze raz "Reksio Corso w wersji light" (fajne :lol2:)

 

BBK1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu Bazyśki Bezkołnierzowej!

 

A inne takie to se wyjaśnimy w .. cztery oczy.... :cool::D (zabrzmiało groźnie??)

 

Nie. Zabrzmiało obiecująco. :lol:

Bazyskę pomiziać za uszkiem proszę od ciotki DPS, bo warto... ;)

Foty proszę wrzucać, my tutaj sobie popatrzymy na Reksio Corso i ciepło pomyślimy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Brazka, mówiłam, że Hajduczek :D Coraz bardziej pasuje!

Wiosna, wiosna.. napisałam już u Was - o 6 rano (!!!) zmuszono mnie (zgadnijcie kto? taki mały czarny z uszami, i nie bylo to Romek..) do wyjścia o tej niehumanitarnej porze... Ale - koncert ptasi mi to wynagrodził:yes::yes:

Wyszłam optymistycznie w szlafroku z nadzieją, że potem hop z powrotem... ale gdzie tam, he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - widzę Arctica, że mnie rozumiesz!:D

Może one otwierają oczęta jak tylko pierwszy ptaszek się odezwie....?

Jak zacznie ten numer powtarzać to się obie nauczymy "hop z powrotem"..

Chyba, że polubię TO ale ..... ja ZAWSZE byłam śpiochem!

Choć podobno to się w życiu zmienia, w ogóle ponoć człowiek zmienia się po 40-ce,...może własnie na mnie przyszło ...? Nieeee, niemożliwe....!:eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata, no ale Ty przecie NIE MASZ jeszcze 40-tki... ;) :lol:

Jak ktoś mówi inaczej, to kalumnie i potwarz!

 

Mnie się zmieniło jakos koło 35 i do dziś skowronkiem jestem, choć za młodu absolutną sową byłam... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mówią to mówią a co jest to jest ;-)

Ja tam zawsze byłam opóźniona, więc 10 lat po Tobie - akurat czas na zmianę!

Też ZAWSZE byłam sową....

W sumie - z jednej strony chciałabym nią pozostać, a z drugiej - jakoś zawsze gdzieś po cichu zazdrościłam ludziom wczesnego wstawania (nie tego do pracy w biurze np. boże broń - tego z własnej woli.. ), jakby mi sie tak stało - w sumie fajnie chyba.. A poza tym z wiekiem coraz mniej snu się ponoć (???) potrzebuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 40-stki jeszcze chwila, 35 już było... i jak byłam śpioch tak jestem:p.

Minimum 10 godzin, a tak po 12 to się budzę wyspana:D, ale uwielbiam spacery o świcie, nawet latem kiedy to świt o iście barbarzyńskich godzinach występuje.

Zwierzaki dojrzeć, ptaków posłuchać, zapach poranku poczuć...kury wypuścić, psice wysiusiać... i fru z powrotem do wyrka:lol:

 

...też chciała bym nie móc spać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, no ślicznie lecą żurawie! :D

A jaka wpatrzona, ojejejej...

 

Fajnie jest się budzić sama z siebie o 5 rano :yes:. a jeszcze fajniej - móc się potem wylegiwać jeszcze co najmniej 2 godziny! :lol2:

Wiosną i latem u nas tak się nie da, trzeba wstać w pole i do roboty ogólnie, ale w pozostały czas, zimą - suuuper! :cool:

Włączę sobie tv albo laptopa, okryję się kołderką i do samej 8 albo i 9 mogę zalegać! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, jestem i będę sową! Bez najmniejszego trudu wskakuję w wakacje w tryb życia popołudniowo-wieczorno-nocny. Czytałam gdzieś, że sowy są inteligentniejsze od skowronków i tego mam zamiar się trzymać! Wolę oglądać wschody słońca latem od drugiej strony, czyli przed pójściem spać, niż tuż po wstaniu. Jako że ponoć z wiekiem człowiek coraz mniej snu potrzebuje, to i moje szanse na wschody słońca rosną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sowa jestem i ze wschodami słońca mam podobnie jak Agduś ... mogę je oglądać tuż przed pójściem spać, czemu nie! Ale od jakiegoś czasu, a właściwie odkąd ptice dzioby drą nieprzyzwoicie wcześnie, kicia, ten najwredniejszy drapieżnik świata, wszelkimi sposobami daje do zrozumienia, że ona jest gotowa towarzyszyć ptakom w tych porannych pieniach http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/153.gif A kiedy w końcu udaje jej się mnie obudzić i wyjść (matko, jak ja się mocno powstrzymuję, żeby jej nie wykopać za drzwi!!!) to następuje faza lekkiego przebudzenia. Wypijam sobie wtedy kawę, ale jeśli tylko okoliczności pozwalają, to natychmiast po tym wracam do koja.

 

A ptaki faktycznie drą się jak opętane - na akord robią, czy jak ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaki miłosne trele wrzeszczą wiosenne, toż czas gniazdowania teraz nadszedł. :yes:

Ogólne dobieranie się w pary, wybieranie działki budowlanej i budowa apartamentu potem...

To wymaga wielu bardzo ważnych ptasich ustaleń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...