Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Zaglądasz czasem na forum na molosy.pl?

Zaglądam... ale nie jest to forum przyjazne ( przynajmniej dogowe, bo jak inne to nie wiem)... straśnie siem tam źreją...:jawdrop: i to o bele co się kłócą... :yes: więc nie chce mi się odzywać... ale wiedzy trochę czerpię podczytując...:)

 

No i masz - wyobraźnia mi obrazek podsunęła - przodem sarna, za nią doguś, a za nimi spocona i wrzeszcząca właścicielka, usiłująca dogonić to, co się dogonić nie da... :rotfl:

Piękne... wizje...;)

Nie sądzisz, że powinnam jeszcze biec na szpilkach i wymachiwać parasolką...?:rotfl:

 

On taaaaaaki maleńki, że sarny mogą go pomylić z jakimś napalonym kozłem, hehe:D

trza było beżowego kupić;)

Nie pasowałby do mojego czarnego charakteru...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ja DPSia to najpierw byłam totalnie uzalezniona. Mowię o samym moim początku czyli k. 2002.. (dżizas!!! 10 lat temu :jawdrop:) Kiedy był nasz pierwszy remont (we Wrocku). Potem, przy kolejnym remoncie nastapił cd uzaleznienia i wtedy się na siebie wkurzylam bo uznałam, że przesadzam. I zrobiłam sobie odwyk. Czym sobie udowodniłam, że "to kontroluję" więc teraz nie mam juz skrupułów :cool:.

 

Zgada się z grubsza z tymi forami.. ja dokładnie jak Łosia - zaglądam tam i czytam bo jest to faktycznie kopalnia wiedzy, ale towarzystwo ogólnie wydaje mi się być ...no jakos nie zachęca, przynajmiej mnie nie zachęciło, do wejścia. Nasze FM wydaje mi się przyjaźniesze na "dzień dobry". I tyle.

Ale zaglądam też po to, aby pooglądac fotki psów - ludzie dają czasem świetne zdjęcia!

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz, że powinnam jeszcze biec na szpilkach i wymachiwać parasolką...?:rotfl:

 

Spłakałam się, Osiu, przez Ciebie!!! :rotfl:

 

Z tymi forami zwierzęcymi - nie wiem, o co chodzi, ale tak w ogólności nie lubię obrońców zwierząt.

Nie wiem, dlaczego, ale często gęsto jest tak, że ludzie, którzy nie potrafią się dogadać z innymi ludźmi, zwracają się w stronę zwierząt i czynią to ślepo, a wręcz na oślep.

Nie daj Bóg, żeby taki "obrońca" dowiedział się, że czyjś kotek, piesek czy świnka morska są karmione pożywieniem kupionym w markecie na ten przykład.

Okaże się, że wszyscy rzucą się, uznają, że absolutnie tego nie wolno robić, nalezy zamawiać najdroższą i najlepszą karmę w kosmicznych cenach, bo inaczej jest się łobuzem i okrutnikiem.

Jeśli ktoś powie/napisze na forum, że chce rozmnożyć swoją sukę, która nie jest rasowa - spada na niego lawina zarzutów, że jest łobuzem, mordercą nieomal, bo na pewno szczenięta skończą w worku w rzece a w ogóle to nie powinno się rozmnażac kundli, wyłącznie psy rasowe, i jak można w ogóle myśleć o czymś takim.

Są agresywni i nieprzyjemni najczęściej - niestety.

Zoo oszołomy, którym niedaleko do eko oszołomów... :evil:

 

Przepraszam, nie chcę nikogo urazić i do nikogo konkretnego nie piję, po prostu już sporo różnych sytuacji słyszałam i widziałam i takie wnioski mi się nasuwają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, już kiedyś zauważyłam, że psie fora strasznie nieprzyjemne są. Wszyscy na wszystkich psy wieszają.

No właśnie... czysty jad się sączy z postów... dla mnie niestrawne...:bash:

 

Zgada się z grubsza z tymi forami.. ja dokładnie jak Łosia - zaglądam tam i czytam bo jest to faktycznie kopalnia wiedzy, ale towarzystwo ogólnie wydaje mi się być ...no jakos nie zachęca, przynajmiej mnie nie zachęciło, do wejścia. Nasze FM wydaje mi się przyjaźniesze na "dzień dobry". I tyle.

Ale zaglądam też po to, aby pooglądac fotki psów - ludzie dają czasem świetne zdjęcia!

Dla fotek warto wejść...

Dla wściekłych bab NIE... Zresztą, jakby je na ring wpuścić to by już takie tfarde ;) nie były... cóż... forum wszystko przyjmie...

 

Spłakałam się, Osiu, przez Ciebie!!! :rotfl:

A cóżem ja Ci nieboga uczyniła???:jawdrop:

 

Z tymi forami zwierzęcymi - nie wiem, o co chodzi, ale tak w ogólności nie lubię obrońców zwierząt

 

Przepraszam, nie chcę nikogo urazić i do nikogo konkretnego nie piję, po prostu już sporo różnych sytuacji słyszałam i widziałam i takie wnioski mi się nasuwają. ;)

 

Cóż, dołączam się do DPSi..

I tez nie cierpię wszelkiego oszołomstwa.

 

Ależ urażaj sobie... na zdrowie...;)

MAM NA TEN TEMAT TAKIE SAMO ZDANIE JAK I WY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak co zrobiłas...???!

Leciałaś za tą sarną i za tym dogiem, czerwona, spocona, wrzeszcząca, na szpilkach i wymachując parasolem!!! Jako łosia!!! W czterech szpilkach i porykując!!! Aaaaaa!!! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak co zrobiłas...???!

Leciałaś za tą sarną i za tym dogiem, czerwona, spocona, wrzeszcząca, na szpilkach i wymachując parasolem!!! Jako łosia!!! W czterech szpilkach i porykując!!! Aaaaaa!!! :rotfl:

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wytrzymam!!!!!

:rotfl:

Ze szminką na ustach???????????????????

:rotfl:

No i... coście narobiły??? Przez Was ryknęłam i znów dziecko ogoniaste się na mnie podejrzliwie spoziro, bo go obudziłam...:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... czysty jad się sączy z postów... dla mnie niestrawne...:bash:

 

 

Dla fotek warto wejść...

Dla wściekłych bab NIE... Zresztą, jakby je na ring wpuścić to by już takie tfarde ;) nie były... cóż... forum wszystko przyjmie...

 

Ależ urażaj sobie... na zdrowie...;)

MAM NA TEN TEMAT TAKIE SAMO ZDANIE JAK I WY :)

 

Ja też!!!

 

Moje psice są kundlami. Tylko dlatego, że właściciel miał wypadek samochodowy i nie zdążył wystawić ich matki ileś tam nie wiem ile razy. I szczeniaki nie dostały rodowodów. To co??? Powinien je do wora i do rzeki, nieee????

 

Też przeczytałam całe CC - forum... ale jako właścicielka kundli przecież logować się nie będę. Wystarczy jak przeczytałam ile pomyj wylano na człowieka który napisał, że ma psa w type cc. Jak dla mnie to zwykłe chamstwo:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam tez nie najlepsze zdanie o fundacjach adopcyjnych dla zwierząt.

Mam doświadczenia własne (zdecydowanie złe), znam też doświadczenia innych - niestety, też złe.

Najpierw człowiek czuje się traktowany jak jakiś potencjalny złoczyńca, trzeba długoi szczegółowo tłumaczyć się, dlaczego chce się tego psa adoptować, potem trzeba długo i szczegółowo zapewniać, że psiak będzie miał dobre warunki, a na koniec trzeba czekać na długo nie nadchodzącą wiadomość, zapowiedziane a nie odbyte wizytacje przedadopcyjne, a nawet jak już wreszcie przejdzie się przez to sito, to i tak okazuje się, że psiak, o którego prosiło się, nie będzie nasz, bo...

1/ jedna pani zgłosiła sie prędzej, nie można robić jej w konia (to po co był wcześniej ten cały cyrk? :jawdrop: )

2/ proszę się ustawić w drugiej kolejce, po innego pieska

3/w drugiej kolejce nie dostanie się też pieska, bo... to nie piekarnia, nie decyduje kolejność, gdzie indziej piesek będzie miał też dobrze.

 

U koleżanki:

4/ wizytacja przedadopcyjna odbędzie się w weekend

2/jednak nie, ale po co powiadamiać o tym...

3/w weekend była inna wizytacja u innej pani, dlatego do nas nie przyjechali, ale tamta pani "zdała", dostanie pieska, o którego prosiliśmy.

 

Takich historii znam o wiele więcej.

I przy całym uznaniu dla dobrej roboty, którą robią, wielu ludzi znechęcają do adopcji.

Ludzie myślą: a co ja, gówniarz jakiś jestem, że nie traktuje się mnie poważnie???

Na co mi to, po prostu pójdę i kupię psa, wybiorę dokładnie wtedy i dokładnie takiego, jakiego będę chciała!

 

A psy w schroniskach czekają po kilka lat czasem, a czasem nie doczekają i ... :bash:

 

Przepraszam, Gagatko, że u Ciebie, tak mi się zebrało jakoś... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że wszystkie mamy podobne zdanie i doświadczenia z forum molosowym... ;)

Arctica, ja się zalogowałam ale jeszcze 2 lata temu jak psiaka nie miałam... goowno się dowiedziałam... a chodziło mi o hodowle, jakie są, gdzie są i w jaki sposób trzymane są psiaki... a teraz jak pewnie zastałabym zaakceptowana jako posiadaczka psa papierowego to już mi się nie chce... zraziły mnie skutecznie... niech się kłoocą beze mnie...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia - polecam się :D:yes:!

 

Powiedziałabym takie towarzycho wzajemnej adoracji się tam zrobiło..

O miotach też jak szukałam to nic nie znalazłam (znalazłam sobie sama), to pewnie skutek powyższego.

Czytam o szkoleniach i doświadczeniach innych z wychowywaniem cc - to ciekawe.

No i , ja juz pisałam, jest taki dział Galeria i tam bywają piękne foki psiaków - sporo radości :-) I do tego celu to forum polecam.

 

Nasz Bazyś tez nie był papierowy i jak kiedyś (x lat temu) weszłam czynnie i zaczęłam rozmowy to mało nie nie zjedli. Coś okropnego.

Wyszłam stamtąd z niesmakiem, nie chciałam brać udziału w pyskówkach ani tym bardziej byc ich powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia - polecam się :D:yes:!

 

Wyszłam stamtąd z niesmakiem, nie chciałam brać udziału w pyskówkach ani tym bardziej byc ich powodem.

No właśnie... :yes:

 

No - to już wiadomo, czemu nigdy nie zaglądam na dział zwierzęcy na fm.

Ale Dpsia, my mówimy o forum molosy...

Tam jest tak nieprzyjemnie...

 

Coś Ty!!!!!! Zwierzakowo na FM jest ok!

Dokładnie, na muratorze dział zwierzęcy jest przyjazny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak teraz, ale byłam świadkiem baaardzo wielu pyskówek w zwierzakach na fm, także takich, jak pisze Gagata - ktoś napisał, że ma psa "w typie" - mało go nie zeżarli!

Nie, nie - nie chcę mieć do czynienia z żadnymi ludźmi, którzy mówią o sobie, że są obrońcami zwierząt.

Tym bardziej nie chcę, że tak naprawdę to oni ani jednego zwierzęcia zapewne przed niczym nie obronili, bo jak się postępuje w ten sposób, to nie sposób cokolwiek zdziałać.

Wolę z Arcticą o pierdolastym Nelsonie pogadać, ja nie mogę, no! :rotfl:

gagata - widziałaś?!

Idż do dziennika Arctiki, na str. 132 jest post z fotkami jej domowych przytulasków, w tym BYKA HIGHLANDERA!!!

Ona mówi, że on pierdolasty jest, a jak zawołać, to prędzej leci niż pies... :rotfl: :jawdrop:

Drugi dzień przeżywam! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...