Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Gagata, dzięki!!! Uśmiałąm się jak norka, uwielbiam ten skecz!!!!

 

A Ameryka (Północna) zawsze była popaprana pod różnymi względami, nic na to nie poradzimy!

 

Do "Nietykalnych" przymierzam się od pewnego czasu, mam od kolegi ale po niemiecku ... no niestety, za cholerę u mnie to nie przejedzie! Słyszałam, że cudowny film!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze raz napisze, że Nietykalnych P O L E C A M.

Rzadko zdarzają się filmy jednocześnie naprawdę (!) śmieszne i jednocześnie mówiące o rzeczach ważnych.

(..bo albo śmieszne a głupie, albo mądre a nudne....)

 

 

Tak, DPSia - zgadzam się - dziś już takich kabaretów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabarety się skończyły, kiedy przestały się zwracać do ludzi inteligentnych. Dawniej trzeba było myśleć, żeby zrozumieć, z czego się śmiać. Cenzura miała bardzo pozytywny wpływ na poziom intelektualny społeczeństwa. A teraz? Kabaret hołduje najniższym instynktom. Jeszcze trochę, a zaczną podkładać śmiech jak w sitkomach, żeby publiczność wiedziała, kiedy jest śmiesznie. Bo ja zupełnie nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabarety się skończyły, kiedy przestały się zwracać do ludzi inteligentnych. Dawniej trzeba było myśleć, żeby zrozumieć, z czego się śmiać. Cenzura miała bardzo pozytywny wpływ na poziom intelektualny społeczeństwa.

I tu się z Tobą zgodzę...

 

Oooooo, ja też nie zawsze wiem, kiedy jest śmiesznie, chyba mam zupełnie inne pojęcie o dowcipie niż nasi satyrycy. Przyznaję jednak, że przy choćby słynnej "Mariolce" kwiczę ze śmiechu!

Ty też???:rolleyes:

 

Mój hicior to :Chińska restauracja" i monologi Macieja Stuhra. :rotfl:

Akuratnie te mnie tyż odpowiadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko napisać, że dzisiejszą noc spędziałam co 20 minut wychodząc z nasza Gwiazda na spacer a sciślej mówiąc na .... ssssssrrr...ńsko.

Cos bydlątko zeżarło (co to za potwór odkurzaczowy jest to brak słów!). Kolacja wrócona z powrotem w tzw. międzyczasie.. Nie było sensu kłaść się spać na górę skoro panna co chwilę do toalety..

Martwiłam się o tą kretynkę.

Kiedy zajaśniało , tak koło 5-ej, połozyła się spać na dłużej więc i ja skorzystalam.

 

Dziś mieliśmy (i tak wczesniej zaplanowaną) wizytę u weta. Rano było lepiej, tzn żadnego sr.ń.ska a za to wyraźny głód.

Nie dostała żreć, rzecz jasna.

 

Acha - no i nażarła się też z rana trawy (baaardzooo dobrze!) i ładnie wyczyściła sobie chyba (mam nadzieję) resztki świństwa ze środka.

 

Wet stwierdził, że się panna czymś struła ale powinno już być dobrze. Tylko głodówka do jutra.

 

Powyższe oznacza, że na spacerze wciągane jest do paszczy wszystko co lezy przy drodze i co się do niej zmieści.... A w każdym razie czynione są próby..

 

 

WNIOSEK - Łośka - no mówię Ci - masz super fajnego psa! Kochany Niejadek....:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyśka jest młoda, więc wszystko może okazać się niebezpieczne, ja wiem. Powiem jednak dla uspokojenia: tyle ile ja się naganiałam z naszą psuką co 2 godziny z 4 piętra i z powrotem mieszkając w bloku, bo tej psiakrew arystokratce coś zaszkodziło, to już moje!!! Odkąd mieszkamy tutaj też się zdarzało. I powiem szczerze: gdy na dworze jest ciepło (czyli tak mniej więcej od II połowy maja do końca września) to przy drugiej pobudce zostawiam psukę na dworze! Trudno i darmo, ale ja się muszę wyspać!!! Gorzej jest niestety zimą ....

 

Pomiziaj frędzelka od nas i szepnij jej na uszko, że nie wszystko co pachnie zachęcająco jest zjadliwe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz, smarkata coś znalazła i mając paszczę słusznych rozmiarów zmieściła w niej znalezisko...

Braza ma rację, pomiziaj i przetłumacz, tylko nie krzycz, żeby się nie zamknęła w sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...