Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jasneeeee a na wystawie to ja się bendem wstydzić szkieletu - to w najlepsiejszym przypadku, w tym gorszym do TOZ-u mnie podpitolą, że psa głodzę...:mad:

a kości je, bo mogę mu zbierać, obiecuję, że za bardzo ich nie poobgryzam

albo zrób świniobicie i daj mu to wszystko co człekokształtne wyrzucają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Karuś tak nie wygląda...? :( :lol2:

bo krew ma robotniczo-chłopską

Padłam...:rotfl::rotfl::rotfl:

 

a kości je, bo mogę mu zbierać, obiecuję, że za bardzo ich nie poobgryzam

albo zrób świniobicie i daj mu to wszystko co człekokształtne wyrzucają

Jamlesik, kiej on i na kości nosem kręci... a niedawno karkówkę (przepyszną) z grila to ledwo jednym zębem spożywał...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew robotniczo-chłopska - to PIĘKNE.

 

Mieliśmy znajomych przez weekend, jak to mów Romek - najazd Hunów.. (czy ja to dobrze napisałam...??)

Chodzi mu o dwójkę latorośli w wieku wczesnoszkolnym, których to osóbki niewielkie (chłopiec and dziewczynka) są dość absorbujące ;-)

Trochę zajęły się Bazylią a ona nimi - i jakoś poszło (dorośli moli napić się piwka na tarasie... ).

Dziewczę małoletnie stworzyło przy tym portret Bazylii w kredkach (znaczy się malowany kredkami a nie pies stoi w kredkach) - przepiękny!

Jak mi się skaner naprawi to pokażę!

 

A dziś byliśmy na konferencji odnośnie rozwoju turystyki w Dolinie Baryczy - dużo fajnych rzeczy.

.....I dobre żarełko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - wielka prośba!!!

Nowa aukcja dla Tomka jest!!!

Zgłaszajcie fanty, licytujcie, potrzebujemy zebrać 3 tysiące na masaże dla Tomka, zapraszam TUTAJ!!!

 

Kto może, przeklejcie to do swoich wątków, dobrze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia niech tam sobie ma wycieraczkę,ja biorę kołderkę!!

Gagacia, a przypomnij mi w której szafce trzymasz kawę, bo gdyby Cię znowu jakaś konferencja zaanektowała nie chciałabym grzebać we wszystkich szafkach a o suchym pysku to tak niezręcznie siedzieć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...