Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

 

Osia, dawaj ku mnie, już Ci daruję te wierzchnie okrycia! Powstrzymam się przed zaanektowaniem tak samo jak w przypadku Agdusiów:)

Ale ja mam dziecko... znaczy Greydułę ;)

Osia z koniem strawisz???:confused:

 

No właśnie myślę nad tą nagrodą... mikser???

Ale, żenibyco... do produkcji tych naleśników...?:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O to to - tak jest!

Np taki (żeby nie było, że byle co..):

kosmiczny_mikser.jpg

Jestem dziwnie pewna, że się Brazce spodoba:cool:!

 

 

..Ale czy da się nawet TAKIM mikserem wyprodukować TAKI naleśnik, co by się nim dało owinąć i, co więcej, przespać całą noc???

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dziwnych skoków Bazylii (Biuro Dziwnych Skoków.. ;-)), dostałam taka odpowiedź od naszego weta:

"Myśle, że Bazylkę zwyczajnie ugryzl jakiś owad - najczęściej są to mrówki.

Jad mrówki nieprzyjemnie szczypie.

Kazde następne jakieś drobne uklucie w tej okolicy przypominalo jej tamtą historię i pewnie stąd te jej podskoki.

Po kilku dniach zapomni, o ile juz nie zapomniala."

A panna nam już faktycznie nie skacze (choć PODSKAKUJE często..):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katunia cały czas tak siada - wygląda wtedy jak totalnie wybrakowany egzemplarz ONka!

 

Mikser iście śliczny i mistrzostwo świata bo w moim ulubionym kolorze - tylko po co mi on????

 

To ja nawet nie wiedziałam, że robie naleśnika:jawdrop: Jak to dobrze, że jest to Forum!!!!

 

 

Osia ... no właśnie ... tego ... Katma nie bardzo lubi obcych psiaków na swoim terenie ... Jest co prawda nikła szansa na jakieś porozumienie, bo to i samiec i do tego Mocartopodobny ... Głupio to brzmi, no nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo - taka dupencja niezgrabna :lol2:

Nie grzesz...;) Świetna jest :)

 

 

Osia ... no właśnie ... tego ... Katma nie bardzo lubi obcych psiaków na swoim terenie ... Jest co prawda nikła szansa na jakieś porozumienie, bo to i samiec i do tego Mocartopodobny ... Głupio to brzmi, no nie ...

Hhehehe zabrzmiało wręcz zaszczytnie dla Greyduły :)

 

No niestety, niektóre psiaki tak mają - mój jest ten kawałek podwórka i już! :(

Czorne ani trochę nie jest terytorialne, chętnie gości inne psy na swoim podwórku, ale on jest dziwoląg strrrasznie i do przesady towarzyski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, Brazka, zapomniałam dodać - se wypełnij.

 

Łosia,ja jej nie powtórzę, że świetna bo i bez tego bezczelna..:eek:

 

Kiedy jej coś każę zrobić patrzy BARDZO uważnie, oczka wyłupiaste wlepia prosto w moje (myslałby kto..) z miną - no dobra, ja rozumiem, a czy mnie się to opyla ???

Zabić to mało.

 

Jak wracamy z pola na wołanie "Bazylia" - idzie świńskim truchtem w drugą stronę (oczywiście po ww. chwili patrzenia na mnie) ale kiedy zawołam "Marcheweczka!" - leci w podskokach... Chyba jej imię zmienię, czy jak???

 

Bazyli nie był chyba tak... nie miał chyba takiego tupetu..

Ale to pewnie kobieca cecha ;-)

Juz to kiedyś omawiałyśmy - słaba (??) płeć, więc nadrabia intelektem oraz kombinatorstwem.

Silna płeć jest po prostu ... eee... silna.

No i taki był nasz Bazyliszek kochany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosia,ja jej nie powtórzę, że świetna bo i bez tego bezczelna..:eek:

 

Kiedy jej coś każę zrobić patrzy BARDZO uważnie, oczka wyłupiaste wlepia prosto w moje (myslałby kto..) z miną - no dobra, ja rozumiem, a czy mnie się to opyla ???

Zabić to mało.

 

Jak wracamy z pola na wołanie "Bazylia" - idzie świńskim truchtem w drugą stronę (oczywiście po ww. chwili patrzenia na mnie) ale kiedy zawołam "Marcheweczka!" - leci w podskokach... Chyba jej imię zmienię, czy jak???

 

Bazyli nie był chyba tak... nie miał chyba takiego tupetu..

Ale to pewnie kobieca cecha ;-)

Juz to kiedyś omawiałyśmy - słaba (??) płeć, więc nadrabia intelektem oraz kombinatorstwem.

Silna płeć jest po prostu ... eee... silna.

No i taki był nasz Bazyliszek kochany.

Jeśli to cecha kobieca to Greyduła jest suką...:rotfl:

Wzrok pt. ALE POCO...??? ALE NAPRAWDĘ MAM TO ZROBIĆ...??? MUSZĘ...??? mamy opanowany do perfekcji :rolleyes:

 

Bazyl był świetny - siła spokoju i tyle.

A jak coś mu się nie spodobało, to jednym warknięciem ustalał, kto tu rządzi. :lol2:

Grey jeszcze czasem szczeka ale jest to pyskowanie nastolatka... do opanowania...;)

 

Ano - siła szefa... :cool:

Wiem co mogę i nie muszę tego udowadniać (bez potrzeby).

 

A z Bazyśki, to jeszcze obaczym, co weźmie i wyrośnie.

Fajne babsko wyrośnie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...