Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

A ja myślałam, że to tylko moja ma ten wzrok "a muuuuszęęęęę???? napraaaaaawdęęęęęę?????? A pooooo cooooo?". I jeszcze ta akcja: "Na miejsce!" "Muuuuszęęę?" "Na miejsce!" "Jesteś pewna?" "Na miejsce!!!" "No dooooobra". Lezie na miejsce, zawraca, wystawia łeb albo od razu cała wyłazi: "No już byłam na miejscu. Wystarczy?" "Na miejsce!" "No co ty?" "Na miejsce!" "Naprawdę?" "Na miejsce!" "No skoro chcesz!" I akcja od nowa... Przy czym większość moich "na miejsce!" wyrażam wzrokiem, na szczęście też reaguje na wymowne spojrzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Biorę dyplom, se wypełnię, a o uścisk dłoni prezesa się upomnę!!! Naleśnika zrobię i bez miksera, a ten to by mi tylko miejsce zajmował:yes:

 

Komenda: "Na miejsce" - po długim zastanowieniu Katunia rusza nawet w odpowiednią stronę, po czym jeszcze dobrze ogon nie zniknie a już się nos znowu pokazuje! Tiiiaaaa, normalka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodyni - czy Ty myslisz, że jak kołdrę dałaś, to już możesz w ogóle gości samych zostawić i nawet do nich nie zagadać??? :mad:

Że nie wspomnę, że moje komenty to nawet pewnie już zapomniałas, jak się nazywają! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ona wie, że nie powinna włazić na kwietnik i przodem nie włazi, ale kiedy szaleje z radości (czyli za każdym razem, kiedy ma kogoś z nas w zasięgu), to dupskiem zawsze zarzuca w krzaczki, takie malutkie, dopiero co posadzone!:mad: I oczywiście nie wie, o co ja się wściekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ komenty mam i tak spsiałe - muszę się podzielić:

 

Tak mi niedawno wpadła w ręce książka "Garet dorasta" i co kawałek ryczę i gryzę dywan ze śmiechu!

Ostatnio płakałam przy Garecie w kawiarni, troche się próbowałam zasłonić ręką ale tak czy owak wyglądałam zapewne głupio.. ale reakcja nie do opanowania!

 

Miłośnikom psów (i kotów) P O L E C A M !!!!!!!!

 

Pierwszej części "Garet FE!" nie czytałam ale przeczytam z całą pewnością.

 

Tak chwilami przy lekturze przypomina mi się opowieść Agduś o słynnej Sabie (Saba jej było, prawda?)...................

 

 

Jeśli ktoś myśli, że ma TRUDNEGO psa - nie zna Gareta....:sick:

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki P O L E C A M !

Do końca pękałam :-)

 

Idę zakupić cz. I.

 

To jest nowa rzecz - cz. II "Garet dorasta" czyli ta, która właśnie skończyłam, 2012), a cz.I "Garet FE!" to może z rok wcześniejsza.

 

Same opisy żywotu z tym zwariowanym psem (i kilkoma kotami) są rewelacyjne, a do tego sposób pisania i rodzaj poczucia humoru - bardzo mi pasują.

 

Czytałam głównie wieczorami w łóżku i trzęsłam się po cichu (zalewając się łzami) coby Romka nie zbudzić, nie wiem, czy to zdrowe (narządy mi się mogły splątać..)??

 

Czytajcie! - pogadamy :-)

 

DPSia - moje wydanie ma całkiem dobrą czcionkę!

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...