Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja uważam, że ma sens - własnie jako znak wsparcia i uznania dla wysiłku piłkarzy, nie tej reszty!

Przecie ta reszta chyba wie, że to dla piłkarzy kibice szaleją, a nie dla brzuchatych butnych działaczy i prezesów? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, całe szczęście, że nie wywieszaliśmy flagi na samochodzie, to teraz nie mamy dylematu, czy ściągać.

Raz w życiu kibicowałam piłkarzom - podczas tego mundialu, co to "entliczek, pentliczek, co zrobi Piechniczek..." bo w wakacje byłam u dziadków, a dziadek zapalony kibic. Zresztą wtedy wszyscy kibicowali. A teraz? No podobało mi się to pospolite ruszenie i że nie tylko o chamskich kibolach, co to z nożami latają i mordują się nawzajem (lepiej) albo niewinnych ludzi (gorzej) było słychać. Fajnie, że ludzie tak się dobrze bawili i kibicowali w zasadzie bez poważniejszych incydentów. Natomiast do samych mistrzostw się nie przekonam, ani do piłki nożnej. To już za mało sportu, a za dużo kasy i polityki. I ciągle wszystkim wszystkiego za mało - pieniędzy, władzy wpływów... A gdzie tu sport w czystej postaci? W czasie mistrzostw przynajmniej od gwizdka do gwizdka jest, bo podczas meczów niższej rangi nawet pomiędzy gwizdkami bywa kasa i polityka, dla których się gra tak albo inaczej zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaków, no ale jak mówił Ryczel: przez półtora roku trener kazał im ćwiczyć grę ofensywną i szybką.

Po czym na samym Euro nagle gramy trzema pomocnikami defensywnymi!

No to jakim sposobem miało być dobrze? :(

ano takim, że Smuda raz zagrał ofensywnie i przegrał ..... 0:6 z Hiszpanią

a coby było jakby wystawił niby bardziej ofensywny skład i przegrał :rolleyes:

odp. ....... czemu zmienił skład, który tak dobrze radził sobie z Rosją

 

a i kogo to niby miał lepszego :rolleyes:

no może Mierzejewski za Dudkę lub Murawskiego

 

PS. wg mnie naprawdę na Euro jesteśmy (byliśmy) najsłabsi piłkarsko,

chociaż marzyło mi się i wierzyłem, że drużyna wyjdzie z grupy,

może następnym razem:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków od kopania piłki mamy fajnych, nie tylko z wyglądu :D Całą reszta mnie nie obchodzi, bo się na tym nie znam, ale jedno wiem: brzuchaci politycy i spaśli prezesunie potrafią spieprzyć wszystko, życzyłabym sobie, żeby trzymali się od sportu, sztuki i innych kulturalnych dziedzin naszego życia jak najdalej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta - flagi zostają :yes::yes:!

 

 

A jak kogoś temat szerzej interesuje - jest osoby wątek : http://forum.muratordom.pl/showthread.php?204665-Nie-wyszli%C5%9Bmy-z-grupy...-CZY-ZDEJMUJECIE-FLAGI-Z-SAMOCHOD%C3%93W&highlight=gagata

 

Ale nie wiem czy go polecać, bo jak zwykle, całkiem niezgodnie z tytułem i założeniem, jest tam o wielu innych sprawach i może być to trudno strawne...

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolanko i rączka - to raczej nie są niebezpieczne rejony ...

 

P.S. Poszłam "po sznurku" ... faktycznie, jak zwykle pojawiło się paru paplających właściwie nie na temat, chyba tylko po to, żeby w ogóle popaplać.

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. wg mnie naprawdę na Euro jesteśmy (byliśmy) najsłabsi piłkarsko,

chociaż marzyło mi się i wierzyłem, że drużyna wyjdzie z grupy,

może następnym razem:yes:

 

Wiesz Jamlesie, graliśmy w ogóle na tym EURO bo byliśmy gospodarzami. Potraktujmy to w ten sposób - jako "atrakcję", honory domu czynione przez Gospodarza, nie próbę sił ;-)

 

Jak powiedział jeden z satyryków - gospodarzom nie wypada wysyłać gości do domu! Wyprowadziliśmy z grupy Czechów (bo ich lubimy), wyprowadziliśmy Greków (bo oni nas lubią), no ale trudno, żebyśmy wyprowadzili Ruskie (gdyby mogły wyjśc trzy drużyny to może wtedy, z cała skromnością, ostatecznie, wyszlibysmy sami:rolleyes:).

Wniosek - trzeba trzymać dobrze z Gospodarzami..:D

 

Co do Ruskich to i tak już krążył sms od Putina - "Gratuluję remisu Stop Gaz Stop." :lol2:

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...