Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA ŁÓDZKA - POLECANE USŁUGI I PRODUKTY


majki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 399
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam do sprzedania

50 stempli 2,50-3,00m długości po 4zł za szt.

150 pustaków stropowych trójkomorowych z Czamaninka po 1zł za szt

 

Transportu nie jestem w stanie zapewnić. Materiały są na ul.Tymiankowej (Łódź-Nowosolna)

 

pod koniec sierpnia będę chciała sprzedać barak blaszany - kupowałam go na forum i byłam już chyba 3 osobą , która go użytkowała, więc historię ma bogatą :) zapraszam

Edytowane przez kangur79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie złamę regulaminu, ale co tam!

Jeżdziłem za kominami systemowymi. Ceny w łódzkim .....masakra. Znalazłem firmę handlującą kominami z Olkusza. Cena niższa niż u producenta. Dowóz na plac budowy bezproblemowy. Dwa pustaki osłonowe były uszkodzone,po rozmowie telefonicznej za tydzień dostałem trzy bez dopłat. Firma jest z woj lubuskiego, ale mnie się opłacało...

http://www.pekabet.pl Sprzedają również na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 70 stempli 2,50 - 2,60 cm, po 3,50, do odbioru w Starowej Gorze. Posiadam równiez bardzo duzo ziemi nadajacej sie na podniesienie terenu, oddam bezplatnie, nie mam jednak transportu.

 

Ja z kolei z chęcią przyjmę jak pisałem na priv dużą ilość ziemi do podniesienia terenu.... 60 - 80 t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zakupem finalnego drewnianego domu narzędziowego, sprzedaję nasz "blaszak"

 

http://allegro.pl/item1181088958_garaz_blaszany_blaszak_domek_narzedziowy_2x3.html

 

wymiary 2 x 3 m

 

stan idealny.

 

Do obejrzenia w Ciężkowie

zdjęcia wkrótce

Edytowane przez AGP-ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEROWNIK BUDOWY PILNIE POSZUKIWANY

 

Szukam kierownika budowy do inwestycji w zachodniej czesc Lodzi- okolice Konstantynowa ale takiego co zajrzy na budowe i bedzie wiedzial naprawde co jest grane, co jak trzeba doradzi, co jak trzeba pogada z kim trzeba na budowie i inne. Nie chce kogos kto dzwoni i pyta czy mamy juz dach :)

 

jesli mozecie kogos poradzic bardzo prosze o informacje!

PS Z kierbudami rekomendowanymi na forum juz rozmawialismy...

 

Witam,

 

mogę polecić mojego kierownika. Jest doświadczony, obecnie na emeryturze. Ja właśnie kończę budowe mojego domu. Pan Andrzej Przygodzki - tel. 605-699-493;

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 70 stempli 2,50 - 2,60 cm, po 3,50, do odbioru w Starowej Gorze. Posiadam równiez bardzo duzo ziemi nadajacej sie na podniesienie terenu, oddam bezplatnie, nie mam jednak transportu.

 

Z chęcią skorzystam z twojej oferty i zabiorę ziemię do podniesienia terenu - dzialka na Feliksinie wiec mam do ciebie 12 km. - nie wiem jak dużo jej masz ale kazda ilośc sie mi przyda, czekam na kontakt tel.691-698-703

 

pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania dwa kinkiety. Ze względu na zmiane koncepcji musze sie z nimi rozstać. Oczywiście nowe.

 

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/82/13/32/1182133251

 

Kinkiet renomowanej firmy EGLO

symbol 87018

 

Doskonale nadaje się do każdego wnętrza

Polecane na klatki schodowe, nadaje im niepowtarzalny klimat i elegancję.

 

Wysokość 10,6 cm

Szerokość: 7,5 cm

Źródło światła: 1 X GU10 max. 50W

żarówka w komplecie

 

Materiał metal aluminium

 

dwie sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...