Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA ŁÓDZKA - POLECANE USŁUGI I PRODUKTY


majki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 399
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JA dodam dla odmiany kogoś kogo NIE POLECAM:

dekarz o nazwisku Krzysztof Majchrzak z Aleksandrowa i jego wspólnik Grzałka. Nie wiem jakim jest fachowcem bo pomimo tego, że byliśmy umówieni od lutego na okolice połowy czerwca, najpierw przysłał innego cieślę ( choć akurat tu jestem zadowolony ) a później odwlekał sprawę przez tygodnie by w końcu z łaski pokryć dach folią przybijając deski (łaty) tak (mogę podesłać zdjęcia), że jak żona zobaczyła to się ropłakała po czym stwierdził ( po wielu pytaniach kiedy ma zamiar wreszcie przyjśc i zrobić dach), że to już koniec z jego strony bo właściwie nie chce już u nas robić. Najciekawsze jest to, że polecało mi go dwóch kolegów z którymi w jakiś tam sposób współpracuje w branży budowlanej przez co w zaufaniu nie podpisłem żadnej umowy. Nauczka na przyszłośc. W tej chwili wyszło na to, że podpszę umowę z Sebkiem Dublą o którym mowa wyżej tak jak miało to być na początku jednak nie miał czasu wcześniej niż w sierpniu a ja chciałem szybciej. A jak wyszło to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim firma która mi budowała dom "pod klucz" - PartnerHaus z Pabianic. Bardzo kompetentni, na budowie byłem jak chciałem, bo właściwie moja obecność nie była potrzebna. Ok, zdarzyła im się wpadka, ale bez dyskusji i szybko poprawili. No i drogo nie wyszło.

(42) 213 12 26

http://www.partnerhaus.com.pl

Jakbyście się kontaktowali to powiedzcie ze kontakt macie z budowy na Kochanówce. :)

 

Natomiast zdecydowanie NIE polecam studniarza p. Andrzeja 505818901. Ciągle przesuwał terminy (w sumie opóźnienie 2,5 miesiąca), studnię niby zrobił i działa, ale kosztował mnie na tej budowie najwięcej nerwów.

 

Macie może kogoś godnego polecenia do drobniejszych prac murarskich? (obmurowanie cokołu, zrobienie tarasu itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Stal budowlana:

Centrozłom na Brukowej niskie ceny i bez problemu tylko transportu własnego nie mają ale mogą załatwić.

tel. 0 42 611 61 54

tel./fax 0 42 654 91 88

 

strop Teriva:

Maria Rąbień też bez problemu i na czas mają też tanie pustaki kominowe ale niestety nie całe systemy. 042 7121951

 

 

Jak najbardziej polecam cieślę Sebastiana Dublę z Kurowic oraz jego dekarzy. Zupełnie bez problemowi i fachowi.

 

Jakby ktoś potrzebował szkalrza to moge polecić pana Macieja Hermana znalazłam go przez ogłoszenie trochę sie obawiałam ale lustro o szerokości 3,12 cm wyszło super w ciągu 3 dni od umówienia się na pomiar robi również szyby na ściane takie do kuchni, różne półczeki szafki drzwi prysznicowe na wymiar. 604 754 457

 

Geodeta Rafał Szałwiński firma Allgeo Tel. kontaktowy 0 694 732 431 przede wszytkim tanio szybko i bez marudzenia. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, mimo, że wypadłem z obiegu, mogę nadal polecić Pana Marka Osendowskiego, jako elektryka. Z tego co mi się wydaję, to ode mnie zaczynał prace na forum łódzkim, a potem była Gosia Łódź, Honorata....i zdaje się, że wiele innych osób...

 

Jakby coś, podaję numer 500-507-507 lub stronę: http://www.elektryk.lodz.pl/oferta.htm

 

Pozdrawiam,

 

Tommco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

UWAGA, UWAGA

ludzie unikajcie jak ognia firmy BUDPROJEKT z Brzezin, firmuje ją pani Nowak ale dowodzi tam pan Wasiela - cholerny hochsztapler :x

krótka charakterystyka firmy to:

niekompetencja, niefachowość, niesłowność, czarowanie i naciąganie naiwnych na każdym kroku :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecane uslugi:

----------------------

Przylacze wodne (nazwisko musze znalezc) 602 626 944.

(Sprawnie, szybko i wyjatkowo 'user friendly' - jak wywrotka z piachem uszkodzila mi studzienke, facet sam to naprawil bez zadnego pytania :))

 

Elektryk: p. Osendowski - http://www.elektryk.lodz.pl (wziety z tej listy, nie zawiodlem sie)

 

Hydraulik: p. Tomek 511 505 088 (tez wziety z listy. Jako rekomendacje powiem tylko tyle, widzieliscie dzialajaca kotlownie na ekogroszek w ktorej praktycznie nie widac rur? Nie? Ja tez, az do zeszlego czwartku kiedy 'odpalilem' swoja. Mistrzostwo swiata :)) A w ogole to bardzo sympatyczny czlowiek)

 

Tynki: Darek Swiderek 889 265 835 , cementowo-wapienne. gladkie jak lustro, zero odchylek, kazdy kto przychodzi na budowe je chwali

 

Okna: Krzysztof Wycech 604 170 274. Robota pierwsza klasa a dodatkowo rowniez 'user friendly' - okna przetrzymal mi przez prawie pol roku.

 

Glazury, gladzie gipsowe:

695 973 674 (Lukasz)

506 986 212 (Piotr)

Edytowane przez chochla72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...