Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA ŁÓDZKA - POLECANE USŁUGI I PRODUKTY


majki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 399
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

No to uaktualnię swoją TOP listę :D

po raz kolejny.......

 

murarz - Sławek Kuna 505027658

cieśla-dekarz Henryk 507 141821

wylewki Boguś 604 758675

elektryk Ossendowski Marek 500 507507

alarm Krzysiek Szymański 603 460550

okna Krzysiek Wycech "STARY" 604 170274

komputery + wsparcie duchowe Mmad :lol:

hydraulik Sławek 509 302295

projektant wnętrz Beatka Gramsz 798 526 322

Z CZYSTYM SUMIENIEM :D :D :D

 

RB-tkę budowlaną szybko i drogo sprzedam :D :D :D

 

a i jeszcze videodomofon Urmet WINSPOT ”MOD. 1855” Nazwa produktu: Numer katalogowy: 1855/11A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

POLECAM:

 

Pani Jadwiga Gemel - projektantka wod.-kan. Fachowo, solidnie, i... przystępnie. Bardzo sympatyczna pani.

 

NIE POLECAM

 

Pan Werner (uciekło mi gdzieś imię tego osobnika)- projektant instalacji elektrycznych. Zwodził mnie przez półtora miesiąca. Gdyby nie ta kreatura, miałbym juz w ręku pozwolenia na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

1) geodeta pan Wiesław Szczepaniak 512-208-144 - bardzo sympatyczny pan, ceny rozsądne i co istotne, posiada opinię dokładnego geodety

2) projektantka wnętrz pani Agnieszka Manios-Araszkiewicz 692-138-062 - bardzo dokładna i komunikatywna, pani kieruje się bardziej potrzebami klienta niż design'erskim wizjonerstwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Skład budowlany:

Domco 042-6347751 - Składem kierują Panie, starają się utrzymać dobrą jakość materiałów i dobrze doradzą, może roszkę drożej ale polecam.

Wodan 042-6491265 - tutaj jest część pracowników, którzy pracowali za czasów świetności "starego dobrego A-Portu". Doradza. Duży wybór nietypowych i sensownych materiałów.

 

Składy elementów metalowych:

Centrostal - ul. Brukowa (dobry material)

OPTIMAX - ul. Wróblewskiego 45/47, 0-42 681 86 11

Metalex

 

Siatka powlekana - Lutomiersk przy rozwidleniu dróg chyba to jest adres i telefon: ul. Dąbrowskiego 7 /9, 0-43 6775137 (polecam zakładanie kapturków po obu stronach siatki).

 

Tarcica konstrukcyjna - Welam (Sokolniki pod Łodzią, http://www.welam.com.pl/ ). Dostarczyli drewno niewysuszone po impregnowaniu ale wszystko inne było na TipTop. Starali się.

 

Elektryk instalujacy osprzet do inteligentnego domu (EIB, itp): Siwik Witold (0603-391093)

 

 

CO, CW : Piotr Szczucki (wykonanie + hurtownia http://www.peter-an.pl/, najwieksza wiedza ze wszystkich Łódzkich projektantów i firm), Łobacz Kazimierz (wykonanie, 0502-027417, bardzo duże doświadczenie, gdy chciał mi pokazać jak robi się coś źle to dopiero za 10-tym razem udało mu się źle zrobić bo zawsze odruchowo robił dobrze :D )

 

kladzenie glazury - polecam pana Zbiegniewa tel. 0514-114-225. Położył u mnie dosyć dużą powierzchnię: tanio, tak jak prosiłem precyzyjnie i zgodnie z technologia :D !!! - juz widzialem duzo glazurnikow :evil: u których cena jest zawsze odwrotnie proporcjonalna do wykonastwa :x. Tutaj podałem wybitna osoba i warto z nim rozmawiac w pierwszej kolejnosci.

 

Przyłącze gazowe: Władysław Gruszczyński (znajde namiary)

[EDYTOWANE] Znalazlem namiary: firma UNI GAZ, tel. 042-80 08 13 (nie wiem czy telefon jest aktualny).

 

podbitka PCV - polecam pana Sylwestra, ktory jest podobno mistrzem ciesielskim lub stolarskim tel. (042)-718-31-45. Kierunkowego nie jestem pewien (pod Lodzia). Poprosilem aby wprowadzil zmiany w stosunku do normalnego kladzeni i nie bylo zadnych problemow. Narzedzia bardzo dobre - pila reczna z precyzyjnie ustawianym prowadzeniem :D . Powoli, spokojnie, bez nerwow - jestem bardzo zadowolony z wykonania podbitki. Wiem, ze wykonuje tez podlogi oraz dachy ale nie widzialem ich wiec trudno mi jest komentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

okna i drzwi drewniane, PRODUCENT Łódź, ul. Romana 39/41-wysoka klasa !

 

http://www.aries-okna.pl

 

Pozdrawiam

Tym razem usługi NIE POLECANE!!

 

wszystkim zainteresowanym zakupem mebli itp. dodatków stanowczo ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT ze sklepem AGATA MEBLE - przy al. Włokniarzy, obok Tesco na Pojezierskiej.

Sklep moze i ładny ale poziom obsługi i załatwienie czegokolwiek na poziomie obsługi w GS-ie 20 lat temu.

 

NIETERMINOWOŚĆ

WRĘCZ NIEGRZECZNE ODZYWKI panieniek w obsłudze klienta

ODBIÓR Z MAGAZYNU - ŻENADA TRUDNA DO WYOBRAŻENIA.

PŁATNA DOSTAWA

ZERO NEGOCJACJI CENOWYCH (nawet przy zakupach >10 tys.)

 

zdaje sobie sprawę ze w Łodzi nie ma sensownych sklepów z meblami ale ten jest wyjątkowo BEZNADZIENIE ZALOSNY.

 

Potwierdzam - dodatkowo po tygodniu użytkowania sofy narożnej zgłosiłem reklamację. Moja reklamacja ma numer tysiąc czterysta ileś - po 2 miesiącach działalności sklepu !!!

 

Oni nie panują nad niczym w tej Agacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam Eurobud Tuwima 88/90 tel. 674-24-67 http://www.eurobud.net

kupowaliśmy tam glazurę (duzy wybór różnych producentów)- ceny najtańsze jakie udało nam sie znaleźć w Łodzi oraz drzwi Gerda też najtaniej jakie udało nam sie znaleźć

 

minus za to że czeka się dłuuugo, ale jak komuś sie bardzo nie spieszy, albo może sobie wczesniej zamówić to polecam

dodam jeszcze raz że to czekanie to baardzo dłuugo

i trzeba dzwonić się dopytywać

 

dodaję też naszą rekomendację dla wielokrotnie polecanego Bogusia od wylewek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Brukarz 608 710 876

Elektryk: pan Gerard 604 560 444

 

Nie polecam:

sklep Hepi na Brukowej - ale chyba ich już tam nie ma - kłopoty z reklamacją uszkodzonych dzwi

pan Maciejek - montaż drzwi - współpracował z firmą Hepi - domagał się (to dla manie największe kuriozum) zapłaty z góry - oczywiście zrezygnowałem z jego usług i trochę to trwało zanim przewiozłem i zamontowałem drzwi

 

szukam:

ekipy do tynków zewn

fachowca do obłożenia wanny drewnem egzotycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam moją ekipę MURARZY

są słowni, sumienni, pracowici, abstynenci (na 100% w pracy), dokładni, spolegliwi, sympatyczni itd. itp.

 

cenowo rozsądni - średnia półka, napewno warci swojej ceny

 

tel. p. Irek 513 158 375

 

 

 

Nieustająco polecam kierownika budowy, dzięki któremu mam pewność, że mój dom zbudowany jest zgodnie ze sztuką budowlanąhttp://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

 

tel. p. Piotr 501 761 776.

 

Potwierdzam!!! Skorzystałem z usług tej samej ekipy przy nadzorze tego samego kierownika.

Polecam równierz dekarzy. Ekipa bardzo solidna, zorganizowana i terminowa. Czas wykonania niełatwego dachu (264m2) to 7 dni!!! Darek Kądziela tel. 510237206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakończyłam stan surowy otwarty

z czystym sumieniem mogę polecić :

geodeta - p. Marcin 507-794-708

cieśla-dekarz - p. Ryszard 605-368-456

przyłącze wody - (polecany już powyżej) p. Pekala 604-702-851

wszyscy rozsądni cenowo, konkretni i terminowi

beton od Walenciaka też wszystko ok

 

odradzam korzystać z usług murarza p. Borończyk, dla jego ekipy obce są pojecia: projekt, poziom, dokładność , termin i porządek na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...