Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja rozwiązałem ten problem w sposób następujący, zastropiłem antersolę (po prostu ją zlikwidowałem) podniosłem dach nad antersolą (jaskółkę), okno duże - podzieliłem na 2 mniejsze oddzielne dla poddasza przyokrąglone na górze i duże okno w salonie. ciepło nie ucieka i powstało fajne pomieszczenie na górze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałam poinformować, że założyłam nowy album ze zdjęciami z budowy Rubina, bo z poprzednim były problemy z otwarciem.

adres: http://picasaweb.google.com/32zetka/Budowa

Nowe fotki wkleję jutro.

Budowa postępuje. Z zewnątrz już są tynki, a przed długim weekendem majowym mają przyjechać okna. W środku instalacje prawie też na ukończeniu, pozostało tylko ogrzewanie, które zaczynamy za tydzień. Majstrzy zrobili już ocieplenie dachu i zaczęli stawiać konstrukcję pod sufity.

Wszystko zaczyna nabierać kształtu.

Wszystkim budowniczym życzę powodzenia, dobrej pogody i fachowców do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rubinowiczów. Ja również niedługo, mam nadzieję, stanę się właścicielką tego pięknego domu. Byliśmy już praktycznie zdecydowani na http://www.z500.pl/projekt/z26.html gdyż podobają nam się domy parterowe. Na szczęście, jednak, nie zaprzestałam szukania i dzięki temu dotarłam do Rubina - domu moich marzeń. Dla mnie projekt jest idealny. Jedyne zmiany jakię chcę wprowadzić to te wizualne. Chcę zrobić szerokie drzwi wejściowe z naswietlami dlatego rezygnuję ze spiżarni na rzecz dużego wiatrołapu. Mini spiżarkę zrobię w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem okien frontowych, gdyż uwielbiam duże okna i dużo światła we wnętrzach ale to jeszcze nie jest przesądzone, gdyż razem z okiennicami może okazać się przesadzone. Reszta jest tak jak chcę. W sypialni z balkonem zrezygnuję z garderoby o ile się da, bo nawet nie wiem czy tą ścianę można usunąć (nie znam się kompletnie na tych kreskach w projektach) a dużą garderobę zrobię z jednego z pokoi nad garażem. Marzeniami już mieszkam w Rubinie a realnie to czekamy na przesłanie projektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam!

Wlasnie jestem na etapie dokonywania zmian w projekcie, zlikwidowałem pustke, i podnioslem troszke jaskółkę na elewacji tylnej przez co powstał dodatkowy pokój i zlikwidowałem duże okno na tej elwacji, ponizej przedstawiam szkic jak to powinno wygladąć.

http://img148.imageshack.us/img148/6731/rubinelewacjazamienna1sc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich Rubinowców :-)

Właśnie zakupiliśmy ten projekt (Rubin z MG) i wkrótce zamierzamy przystąpić do budowy, pozwolę sobie tu czasem pisywać.

Jesteśmy na etapie począkowym załatwień - właściwie właśnie kupujemy działkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Z przykrością muszę oznajmić, że zmuszeni jesteśmy zaprzestać inwestycjęi związanej z budową. W związku z tym MAM DO SPRZEDANIA projekt Rubin, który niestety zdążyliśmy już kupić. Projekt nie został w ogóle użyty także jest w stanie takim jak z pracowni. Jest to wersja L czyli odbicie lustrzane.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt, cena do uzgodnienia

tel 0792 44 60 10

 

Pozdrawiam i trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

My również, z przyczyn niezależnych od nas, nie możemy zrealizować budowy Rubina na naszej działce. :(

Mamy do sprzedania dokumentację projektu Rubin *ODBICIE LUSTRZANE!!*zawierającą: 4 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego (+ 1 egz. dodatkowy), oraz 1 egz. zestawienia materiałów. Wszystkie dokumenty są w stanie idealnym. Projekt kupiliśmy w lutym tego roku. Cena do uzgodnienia. Kontakt na priv, lub na gg 1983094. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Ponownie się przypominam zainteresowanym!

MAM DO SPRZEDANIA projekt Rubin. Projekt nie został w ogóle użyty także jest w stanie takim jak z pracowni czyli idealnym. Jest to wersja L czyli odbicie lustrzane.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt, cena do uzgodnienia

tel 0792 44 60 10

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuuuugiej nieobecności. Ale mam usprawiedliwienie - wykańczam szczegóły. Kontakty, wc-ty, umywalki, wanny, prysznice, płytki, lampy, kominek, kuchnia, drzwi, ufff.... lista bez końca.

Ja też zamieściłam nowe fotki. Zapraszam do albumu

http://picasaweb.google.pl/32zetka/Budowa

Jak zobaczycie wszystko już wygipsowane, wytynkowane, posadzki wylane. Teraz szlifujemy ściany i zaczynamy malować. Kotłownia wykończona na tip-top i pierwsza łazienka na ukończeniu. Ale aż stach się bać ile jeszcze czeka mnie. I trzymać się za portfel. Uwierzcie - żadne wstępne obliczenia się nie sprawdzają i trzeba spokojnie dodać 30%.

Ale nie żałuję i już się nie mogę doczekać przeprowadzki. Jak wszystko dobrze pójdzie to we wrześniu będę na swoim!

Powodzenia wszystkim budowniczym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...