Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja bawiłem się w 3D Studio Max, ale żeby było łatwiej kupiłem pliki DWG z naszym projektem od MG Projekt.

Inna zabawa jest z przestawianiem ścian w projekcie. Też pliki DWG są potrzebne, ale "obrobić" już można darmowymi programami.

Do projektowania ogrodu w miarę tani program to Landscape Design 17 - ciekawostka jest taka, że pokazuje jak ogród

będzie wyglądał w miarę wzrostu roślin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jakie kolory bedą w waszych salonach? my własnie sie zastanawiamy...ciezko cokolwiek wybrac, a chcemy użyć gotowe farby ( ze względu na cenę). Wiadomo te z mieszalnika są droższe.... zastanawiamy się nad aromatycznym kardamonem po całości, tylko jedna sciana (ta duza przy wyjsciu na taras( chocolate pudding beckersa)

A Wy macie już jakieś wizje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia u mnie odcienie szrości ale takie przyjemne ciepłe ale dokładnie to jeszcze nie myślałam wiec nie pomogę

 

po świętach zaczynamy robić wodę kanalizację i centralne - tzn narazie wszystko przygotujemy i położymy plastiki a w marcu jak będą okna to będzie reszta - no ale muszę się zdecydować gdzie zlew w kuchni - głupawki już przez to dostaję :)

 

Iwcia ja Cię bardzo bardzo proszę - innych też jeśli czytają - pokażcie mi swoje kuchnie - nawet jeśli bałagan i niedokończone ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineralko chetnie zrobie kilka zdjęc, ale naprawde teraz nie ma czego, bo wszystko pozaklejane na czas malowania...wybralismy kolor caffe latte beckersa i aromatyczny kardamon duluxa na scianie przy tarasie i schodach. Dzis juz malowalismy, od razu inaczej wygląda nasz Rubinek:) my na początku też chcielismy szrosci, są jednak beże. Teraz zastanawiamy sie nad naszą sypialnia...ułożyliśmy juz białe ceiełki, sciany mają byc biale, tylko jedna zaakcentowana mocnym kolorem, a na niej czarny napis. Np zdjęcie poniżej

_ecbad672b529e3e671191ef6a6de77fd_800x600_rozmiar-niestandardowy.jpg

ewentyalnie zamiast zółtego myslelismy o takim kolorze

dulux-kolory-swiata-antarktyda-turkusowy-klif-polarne-niebo.600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
no ok, zrobię kilka zdjęć jak mąż wróci, bo on ma dobry aparat w komórce. Niestety kuchnia nie jest jeszcze skończona...brakuje nam szafek wiszących, oświetlenia i tego, co położymy na ścianie nad blatem. Właściwie to dobrze się składa, może mi doradzicie co tam będzie pasowało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Od pewnego czasu jestem "zakochana" w Rubinku ;). Planuję zakup tego projektu a na późną wiosnę rozpoczęcie budowy. Jednak fajnie byłoby przed zakupem obejrzeć ten dom w realu...czy jest ktoś może z okolic Krakowa, kto buduje ten dom? Ewentualnie czy Ty Mineralko pokażesz swój? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...