Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My pomału otwieramy sezon :) - pora decydować sie na okna no i ciągle poszukuję fajnych drzwi - prąd będziemy mieć podłączony lada chwila i instalacje w domu też zaraz zaczynamy robić - do lata nie daleko a plany mamy najpóźniej sierpniowe - więc spieszyć się trzeba :)

 

zimę muszę jeszcze w miarę szybko przepędzić bo krzaczki na oknach już rosną i chcą do gruntu a grunt jeszcze zamarznięty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Minerałko ja właśnie dzisiaj montowałem okna firmy Adams, a zrobiłem analizę wielu firm.

Zrobiłem co prawda lekki kompromis i trochę obawiałem się o jakość okien.

Obawiałem się bez potrzeby.

Cena za wszystkie do Rubina wyszła 32.000 zł. razem z elektrycznymi żaluzjami.

Sprawdź:

http://www.adams.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani - ile wam wyszło m. kw. tynków wewnętrznych - chcemy sobie przekalkulować koszty ale z domu to trudno policzyć - napiszcie ile wam wyszło i ile zapłaciliście - ktoś z was robił tynki cementowo-wapienne z worka ? my chcemy takie i tynkarz wycenił na 22 zł

 

cały tydzień jeździłam i wyceniałam okna, drzwi i bramy - najbardziej skłaniamy się do optimal black z vetrexu zwłaszcza że cena za 3 szyby bardzo atrakcyjna a firma sprzedająca te okna w Rzeszowie bardzo idzie nam na rękę i obniża ceny ... dostaniemy baner na rok itd - jutro mam mieć ostateczną wycenę i będziemy podejmować decyzje...

 

Iwcia - wiem upierdliwa już jestem :) pokaż kuchnię :) proszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia tyle czekałam na tą Twoją kuchnię że ją przegapiłam :)

fajna jest - elegancka choć jak dla mnie trochę za ciemna, ale blat bardzo fajny

bardzo mi się podoba kominek - choć u nas chyba będzie jednak koza, i ta ściana na telewizor jest po prostu suuuper

schody też wam ładnie wyszły

 

słuchajcie kochani czy ktoś z was w jakiś fantazyjny sposób łączył w salonie drewno z płytkami w holu ???? szukam inspiracji

 

Iwcia kiedy się wprowadzacie ? czy może już to za wami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje:) blat jest z kamienia star galaxy,robi ogromne wrazenie w rzeczywistosci,gdy drobinki odbijaja swiatlo.Niestety mamy aparat w naprawie i robilismy zdjecia telefonem, dlatego Mineralko kuuchnia wyglada na dzo ciemniejsza niz w rzeczywistosci,tak naprawde to nie jst ani jasna,ani ciemna,taka posreednia.Fronty sa fornirowane w kolorze oliwka cordoba,wiec moze w intrnecie gdzies jest dobrej jakosci zdjecie w tym kolorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do schodow,to tez slabe zdjecie,nie widac barierki z pretami,przy ktorych tak bardzo sie upieralam i nie zaluje:) sciana z kamienia tez mi sie podoba jak wyszla,a wiekszosc osob z rodziny byla sceptycznie nastawiona,babcia nawet sie zapytala:a te kamienie na scianie to niedokonczone sa,tak? Ja mowie:nie dlaczego?,a ona na to,ze takie nierowne,ze chyba beda jeszcze szlifowane i fugowane!:D

Mineralko,mamy zamiar sie wprowadzic jednak w lutym,tak wszystko sie przeciaga.juz prawie miesiac czekamy na szafke wiszaca do kuchni!na zwykly podwojny jamnik!wczoraj dzwoni do mnie. Ten facet,ja ucieszona,ze pewnie beda ja jz zakladac..a on,ze zgubil wymiary!!!nie mam juz do nich sily!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia - znalazłam taki front o tej nazwie - to to ? jeśli tak to fajny kolor i faktycznie inny niż na fotce - ogólnie to kuchnia wyszła Ci bardzo fajnie podoba mi się a mogę zadać niedyskretne pytanie ile kosztowała ? bez AGD

http://www.wiech-fronty.pl/sites/default/files/foto/fornir_63_om63_oliwka_cordoba.jpg

Edytowane przez mineralka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineralko, tak to jest bardzo podobne, chociaz bardziej przypomina zwykła płytę mdf, ktora wykonczona została nasza kuchnia, np srodek szafek i wszystkie miejsca, ktore nie sa widoczne, ale ogolnie tak to wyglada:P

Kuchnia, czyli same szafki, bez kamienia( kamien zamawialismy gdzie indziej) zabudowa wszystkich elementow agd, oczywiscie we wszystkich szufladach zawiasy bluma( swietna sprawa) kosztowaly nas 11 tys. dostalismy jeszcze cos takiego: http://www.blum.com/pl/pl/01/30/60/16/index.php

szuflada na odpadki za pomoca dotkniecia np kolanem sama wyjerzdza:) jest to pomocne, gdy np mamy zajete rece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia - kosmiczna cena jak dla mnie - choć spotkałam się z wycenami dla naszej kuchni od 6 do 25 tyś więc jest taka wypośrodkowana - ja zastanawiam się nad Ikea - u kilku znajomych są właśnie takie kuchnie u jednych już jakieś 6 lat i sprawują się świetnie ale do tego to ja mam jeszcze jakieś pół roku

 

kończy się styczeń - kończą się promocje i najlepszy czas na zamawianie okien / choć jest to poniekąd wątpliwe bo tak się jakoś złożyło że miałam wycenę okien OknoPlast w październiku po targach budowlanych i teraz w styczniu w super promocji i jak się okazało atrakcyjniejsza cena była po targach niż teraz - no ale czekać na kolejne targi do marca już nie możemy więc trzeba się trzymać tego co jest - nasz wybór padł na

 

Vetrex V70 Optimal Black http://www.vetrex.com.pl/oferta/okna-premium/v70-optimal-black.html

 

całą stolarkę kupujemy u jednego sprzedawcy (easy door) czyli okna x20, drzwi x 2 i bramy garażowe x2 dostaniemy banerek na ogrodzenie za 1 rok i cena powinna się zamknąć w 37 tyś - wycena tych okien wypada stosunkowo wysoko w porównaniu z innymi ale myślę że okna są tego warte

 

kolor będzie antracyt na zewnątrz a biały od wewnątrz / montaż planowo w połowie marca i wtedy od razu ruszamy z tynkami, instalacjami i wylewkami

prąd mamy już zrobiony i w sumie to prawie podłączony trzeba tylko umowę podpisać, pozostałe instalacje już przygotowane do położenia rur , więc jak wszystko wyschnie to wchodzi jedna ekipa do płytek, paneli i malowania , na lipiec mamy zamówione ocieplenie i od razu z jednego rusztowania podbitka więc nabierze wszystko kolorów :)

 

a puki co na dworze śnieg i -18 (brrrrr) a w styropianie pod dachem zamieszkały ptaszki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też wyceniali różnie...na poczatku ta sama firma wycenila nam kuchnie na 6 z kawalkiem, ale dodajac rozne bajery musimy sie liczyc ze wzrostem ceny...wiadomo, Pan od mebli w ogole nam proponowal, zebysmy zamiast forniru wybrali jednak zwykla plyte, ze teraz robia identyczne jak drewno...a jednak...fornir jest dwa razy drozszy ( czasami wiecej), ale moim zdaniem nie ma porownania...no i wiadomo, ze blat kamienny juz jest na lata, nigdzie nie poodłazi, nie spuchnie, rysy tez nie widac, natomiast jego wadą jest to, że jest zimny, no ale cos za cos.

a co do okien, to my juz musimy swoje reklamowac:( w pokoju nas salonem nie mozemy do konca przekrecic klamki...cos sie widocznie wyregulowalo, trzeba im to zglosic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...