Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WItajcie.

 

Zakupiliśmy projekt :) Teraz zastanawiamy się jakich przeróbek dokonać w projekcie, ale myślę, że to będzie drobna kosmetyka, nie duże przeróbki.

Mam pytanie to tych co już mieszkają w swoich Rubinach. Czy macie instalację inteligentnego domu? Czy zarządzacie zdalnie np. piecem na gaz, oświetleniem itp. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem czegoś takiego do naszego Rubina i ciekawa jestem opinii oraz kosztów takiego systemu.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje do usłyszenia:)

 

 

Rubin w stylu dworkowym :)

projekt 1 b dworek.jpg

projekt 1 dworek antracyt barierka.jpg

projekt1 c dworek.jpg

projekt 1 e dworek.jpg

projekt 1 dworek bi barierka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...
  • 10 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam. Czy mozemy sie jakoś skontaktować? Na wiosnę zaczynamy budowę rubina. Projekt kupiony, zaadoptowany ale mam pewne wątpliwości. Czy mogłaby pani pokazać więcej zdjęć. Pokoje, kuchnia są małe dlatego zastanawiam się czy dobrze zrobiłam

Mój email

[email protected]

 

 

Pani Paulino u mnie prezentuje się to tak :) Do pełnej wizualizacji jeszcze bardzo dużo brakuje ,ale powolutku i do przodu !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 3 months później...

Ja wybudowałam dom w 2016 więc nie pomogę w kosztorysie. Ceny poszły znacząco do góry . Cegły na cały dom pamiętam kupilam za 15.000 tys. teraz pewnie to nie realne. Życzę powodzenia w budowie . Pozdrawiam

 

 

 

Witam Forumowiczów

 

czy ktos z Was mógłby podzielić się informacją jaki był Wasz koszt wybudowania Rubina do stanu surowego zamkniętego + instalacje? Jesteśmy zdecydowani z żoną na zakup tego projektu ale chciałbym się upewnić ile w rzeczywistości wynosi koszt budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...