Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Darek, dzięki za namiary na Kingę, spotkalysmy sie wczoraj, baaardzo sympatyczna i zgodzila sie zaprojektowac dol domu moich rodzicow i moja gorna lazienke. jak bede miala projekty to oczywiscie sie pochwale.

jeszcze raz wielkie dzieki.

pozdrawiam

ania

 

Nie ma sprawy, będziesz zadowolona. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie podzial sie Daro?

czyzby pracowal na budowie?

 

tak Jolu, ceny dzialek wzrosly masakrycznie, ale nigdy nie jest tak ze dzialka z domem, to cena dzialki plus cena domu, to wszystko razem sie liczy i tak bardzo zalezy od gustow kupujacych....

u nas w Szymanowie cena za m2 od 200 do 300 zl/m2

dawno nie sledzilam cen dzialek macie jakies informacje jak teraz ksztaltuja sie dzialki we Wroclawiu i okolicach, spadly, wzrosly????

Caly boom budowlany chyba juz minal, ludzie zdali sobie sprawe ze nie sa w stanie zamiecic m4 na domek pod miastem, popyt na grunty powinien wiec przyhamowac wiec i ceny nie powinny wariowac.

 

pozdrawiam cieplo

amm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Kachani!

Rzeczywiście szaleje ostatnio na budowie.

Co do ceny działki mojej to wzrosła o około 30%.

Co do całego harmonogramu budowy to wiedziałem, że za mało wziąłem kredytu i teraz planowo występuję o jego podwyższenie.

Działkę mam za małą - 1009m2, ale gdy ją kupowałem wydawało sie ok, a poza tym miałem inne zobowiązania blokujęce skok na 2tys.m2 - trudno - mniej koszenia :lol:

Elektrycy kończą w piątek, odkurzacz centralny we wtorek, hydraulicy nie wiem :D Więc tynki pojawią się niewiadomo kiedy, ale super byłoby przed świętami. Przy okzji kładę okablowanie do kamer i alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...