Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie, najpierw tynki, potem hydraulicy-prace podłogowe głownie, potem wylewki i wracaja hydraulicy.

pozdrawiam

Potwierdzam.

Tynkarze mogliby zabrudzić wylewki. Stąd tynki, hydraulicy (czasami muszą coś podkuć i ułozyć podłogówkę.) i wylewki, a potem znowu hydraulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, najpierw tynki, potem hydraulicy-prace podłogowe głownie, potem wylewki i wracaja hydraulicy.

pozdrawiam

Potwierdzam.

Tynkarze mogliby zabrudzić wylewki. Stąd tynki, hydraulicy (czasami muszą coś podkuć i ułozyć podłogówkę.) i wylewki, a potem znowu hydraulicy.

Zostanę przy swoim - mam chytry plan;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto_usunięte*
Hej jesteśmy na tym samym etapie jak widzę. Dziś żałuję, że swojego dziennika nie nazwałam dziennik wojny. Do dzisiaj wydałam ok 200 000 a nie dotknełam jeszcze instalacji nawet. Dzisiaj tak z mężem rozmawialiśmy, że marne szanse że się w 160 000 zamkniemy za dalszy etap a tyle tylko mamy ... pozdrawiam. Acha dom pod wrocławiem 150 m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jesteśmy na tym samym etapie jak widzę. Dziś żałuję, że swojego dziennika nie nazwałam dziennik wojny. Do dzisiaj wydałam ok 200 000 a nie dotknełam jeszcze instalacji nawet. Dzisiaj tak z mężem rozmawialiśmy, że marne szanse że się w 160 000 zamkniemy za dalszy etap a tyle tylko mamy ... pozdrawiam. Acha dom pod wrocławiem 150 m.

 

To fakt za 360tys ciężko będzie Wam postawić dom 150m2.

ale myślę, żę jak dorzucicie 100 będzie ok. POd warunkiem, że nie zaszalejecie i będziecie wyszukiwać produktów tanich ale dobrych. Ponadto możecie wykończyć cześć domu tak, aby odbiory przeszedł a resztę robić sukcesywnie w miarę możliwości finansowych. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości,

Niech uśmiech zagości w domach,

Niech ogarnie Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,

Niech samotność odejdzie w niepamięć,

Niech zima otula Was białym puchem, jak ciepły koc przy kominku,

Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod Waszymi butami na wieczornym spacerze.

Niech dobry Bóg namaluje szczęście na Waszych twarzach,

Niech miłość dotyka Was delikatnie, lecz bez ustanku,

Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...