Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jak nie urok to przemarsz wojsk rosyjskich-tak mawia moja mama :)

a ja mam zamiar zarzucic moj bank stosem pism z zadaniem obnizenia oprocentowania :)

ja mam teraz 6,7% to ciut za duzo (waluta PLN)

Ciężka sprawa przed oddaniem do nieruchomości, ale sprawdź może się uda.

 

co to znaczy?

 

szybkie pisanie sprawia mi jak widzisz kłopot w poprawnym stawianiu literek - chodziło mi o to, że przed oddaniem do użytkowania (czyli przed końcem budowy) banki nie chętnie obniżają oprocentowanie, ale różne dziwy się zdarzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wychodzę na prostą z bankiem.

Umawiam tynkarzy, bo szał nastaje powoli. No i wybieram materiał na podłogi. Przez przypadek znalazłem sklep i firmę zarazem, która sama importuje materiał i mam wrażenie, że lepszych cen już nie znajdę.

Niebawem przejedziemy się tam i zaczniemy wybierać drewno - poczekam na wszelki wypadek na ruch banku :lol: ... bo mogę wziąć podłogę za 120zł/m2 lub za 70zł/m2 co i tak będzie super, ale w przypadku kryzysu wezmę płytek więcej a drewno za 50zł/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro czyżbyś dotarł na Jagiełły?

My na podlogach bedziemy mieli nasz rodzimy dab pomalowany na ciemno (srednio), od Obaly (Dabell go polecala i rzeczywiscie piekne te dechy) cenA 95zł ale warto.

Na Mosbacha.

Byłem w serwisie Nokii i obok jest sklep parkieciarski.

Jeśli macie problem z Nokią to tylko na Mosbacha będziecie mieli profsjonalny serwis. O tym na pl. Teatralnym nie wypowiadam się, bo musiałbym użyć słów powszechnie uznawanych za obelżywe. Ale wpadnę tam na Jagiełły też, porówanam ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba ostatnio kozina nie była potrzeba, nie? :wink:

Ale pierwsza połowa marca ma być zimna i może przydać się... :roll:

Nie no - ma być ciepło - kozina to już napewno sie nie przyda.

Niestety po weekendzie ma przyjść wyraźne oziębienie, a nawet może być troszkę mrozu i śniegu.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsza połowa marca ma być zimna i może przydać się... :roll:

 

wypluj to słowo :roll: :-?

u mnie tynki się szukują na marzec :roll:

U mine też podchodzę do tematu z tynkami (jak jutro uporam sie z bankiem) - Kasiu znów coś razem zrobimy :lol:

A co do wyplucia - to gdyby od tego cos zależało to kze wypluł by płucas byle nam ulżyć.....

KZE ale na wszelki wypadek wypluj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsza połowa marca ma być zimna i może przydać się... :roll:

 

wypluj to słowo :roll: :-?

u mnie tynki się szukują na marzec :roll:

U mine też podchodzę do tematu z tynkami (jak jutro uporam sie z bankiem) - Kasiu znów coś razem zrobimy :lol:

A co do wyplucia - to gdyby od tego cos zależało to kze wypluł by płucas byle nam ulżyć.....

KZE ale na wszelki wypadek wypluj :lol:

 

ciiiiiiiiiiii :oops: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

u mnie już pokój córki wytynkowany 8)

no i cały stych i pomieszczenie nad garażem 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...