Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

NIebawem podejmę negocjacje :lol:

no nie wiem...

hydraulikę już Ci robią - a moim skromnym zdaniem negocjacje ceny należy zakończyć przed robotą...

może zaraz mi się dostanie, ale patrzę na to ze strony osoby zawodowo związanej z budownictwem - jak składam ofertę i ostatecznie dostaję projekt do zrobienia to przyjmuję że cena została przyjęta - jak w połowie roboty by zlecający zaczął ponowne negocjacje - tzn że albo niepoważny, albo niewypłacalny... i ja wstrzymuję prace - ale ja mam tę kartę przetargową że po prostu gość nie płacąc nie dostaje projektu - hydraulik już raczej nie rozmontuje tego co zrobił jak się nie dogadacie - więc jest na straconej pozycji

no, a teraz czekam na "bicie" od osób uważających że inwestorowi wszystko wolno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

NIebawem podejmę negocjacje :lol:

no nie wiem...

hydraulikę już Ci robią - a moim skromnym zdaniem negocjacje ceny należy zakończyć przed robotą...

może zaraz mi się dostanie, ale patrzę na to ze strony osoby zawodowo związanej z budownictwem - jak składam ofertę i ostatecznie dostaję projekt do zrobienia to przyjmuję że cena została przyjęta - jak w połowie roboty by zlecający zaczął ponowne negocjacje - tzn że albo niepoważny, albo niewypłacalny... i ja wstrzymuję prace - ale ja mam tę kartę przetargową że po prostu gość nie płacąc nie dostaje projektu - hydraulik już raczej nie rozmontuje tego co zrobił jak się nie dogadacie - więc jest na straconej pozycji

no, a teraz czekam na "bicie" od osób uważających że inwestorowi wszystko wolno ;)

Asiu - psychologia - ja nie walczę o rabat. Daję możliwość wykonawcy dać mi upust - i to często działa 8) A to, że zaznaczyłem chęć rozmowy o cenie na początku - skwitowane zotało - "dogadamy się panie Darku" :lol: więc furtka jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, potwierdzam Jolu, Daro ma ladny dom i w tle tej choinki wyglada imponujaco.

a czy Wy wiecie ze my 6 maja wprowadzamy sie do Szymanowa????????

niestety na razie do rodzicow (ciecia kosztow i wynajmowania kawalerki) ale tez cieszy. moi poczciwi staruszkowie maja pieknie wykonczony dom (sa juz nawet drzwi wewn. a teraz schnie lakier na parkiecie) az nie chce mi sie wierzyc ze zaczynalismy budowy razem.

 

nie bede wklejala fotek, bo sznuje ich prywatnosc, ale Was oczywiscie zapraszam bo jest co ogladac.

wpadniecie do nas po 6 maja????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jolu.

 

Kasiu - jeśli chodzi o moje filozoficzne podejście do tych spraw. To warto móc przedłużyć własny punkt widzenia i oddać swoje nauki komuś wartościowemu - czyli w naszym odczuciu - własnemu dziecku. Mam dziewczynkę - super babeczka i przed pierwszym USG mówiłem, że będzie dziewczynka. Ucieszyłem się. A gdyby był chłopiec, czy nie cieszyłbym się?

W super układzie fajnie byłoby, aby drugi był chłopczyk - ale co mogę zrobić. Nic człowiekowi do tego. A Ci którzy myślą, że coś od nich zależy są romantycznymi marzycielami. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...