Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Się dołączę do komentarzy.

 

Primo - w sprawie koloru - jestem bardziej zwolennikiem merbau, lub czegoś w tym typie. W mieszkaniu mamy barlineckie badi i jest ok. Kolorystycznie mogłoby być jeszcze lapacho.

 

Drugo - w sprawie dudnienia - potwierdzam, że barlinek kładziony jako podłoga pływająca dudni. My się do tego przyzwyczailiśmy, ale nie byłem tym jakoś szczególnie zachwycony. Plusem (nie istotnym w domku) jest fakt, że sąsiedzi z dołu nas nie słyszeli.

 

Trzecio - w sprawie drewna i dzieci - nasze badi z Barlinka nie doznało specjalnego uszczerbku w wyniku działań prowadzonych przez inwestorka. Teraz jesteśmy przeprowadzeni na parkiet bukowy 24 mm (nieco zużyty po okresie wynajmowania studentom) i nie zauważam szczególnych strat w mieniu. Najgorsze są pierwsze "dziary" a potem już się włącza znieczulica. Okres od położenia do włączenia znieczulicy wydłuża się proporcjonalnie do ilości wydanych PLN/m2.

 

Czwarto - w sprawie ankiety - ja stawiam na poszukiwanie transportu zbiornika na wodę z Trabiwrcowa do Xenowic ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze - ale te wylewki super wyglądają - rewelka

a co do warstw - nie pamiętam :wink:

 

Wylewkarze zmusili mnie do zrobienia porządków w garażu - ile ja teeeego wszystkiego :o mam - ja pierdziu! nie ma gdzie tego przed wylewkami ukryć 8)

Jutro kończymy to może jakies zdjęcia cyknę :p

 

pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończymy to może jakies zdjęcia cyknę :p

 

pozdrawiam Was

 

MOŻE??????????????????? :o :evil:

Nie żartuj!!!

 

 

Sorki :oops:

"Może" dotyczy jutra, albo pojutrza - ale zdjęcia będą :lol:

....

Nie mogę się zapominać przy Tobie :p - choć lubie ryzyko czasem 8)

8) :oops: :wink:

czyżbyś lubiał OPR???? :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...