Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

No!! Po tygodniu walki na dachu powoli zbliżamy się do końca poprawek reklamacyjncyh. Nie obyło się bez zdejmowania dachówki z jednej połaci (dwa razy). Panowie nie mogli zrozumieć, że umiem wejść wszędzie i zastosować poziomicę tudzież sznurek.

Rynny zdejmowali dwa razy bo nie rozumieli, że spadek na 10m ma być najwyżej 3cm i że ma być w kierunku spustu. No nic, ostatecznie zrobili to przyzwoicie. Jeden sam stwierdził, że kilka rzeczy się ode mnie nauczyli. W zasadzie mogę ich polecać teraz po tym 7dniowym kursie kładzenia dachu w karpiówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy słonecznie, ale wietrznie :D Mam pytanko o Twoje śliczne wizualizacje łazienek, w jakim programie były robione? w Auto Cadzie?

 

Szczerze mówiąc nie wiem w jakim programi były robione.

 

Bydgoszcz jest dla mnie znana - mieszkałem 4 lata w Toruniu :D 8) i jak na Toruniaka (choćby tymczasowego) wiem, co znaczy przyjaźń Toruńsko-Bydgoska lub mówiąc bardziej swojsko Krzyżacko-Tyfusowa. Po wyjeździe z sentymentem wracam wspomnieniami do tych lokalnych animocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam sentyment do Bydgoszczy i to ogromny, pracowalam w firmie, ktora przejela akcje jednej bydgoskiej spolki i czesto bywalam w Bydzi.

bardzo fajne miasto i bardzo fajny czas w moim zyciu :)

pozdrawiam, nieco zmeczona z powodu wczorajszej parapetowy u rodzicow :)

 

Inez projekty lazienek Darka i moje robila ta sama osoba.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, piwko niekoniecznie, ale lezaczek na tarasie bedzie ok.

moze jakies foty cykne i uzupelnie troche dziennik, a jaki harmonogram prac u Ciebie?

 

Ocieplenie dachu, płyty gk, kominek, łazienki, malowanie, posadzki, kuchnia itd... w miedzy czasie elewacja. Nie wiem, czy to poprawna kolejność, ale tak sobie to wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
no w koncu

 

hej Blondi - chciało by sie zapytać; co u CIEBIE, ale to akurat wiem 8) bo czytam czasem diennik

 

akurat na zdjeciu, to najbardziej w zyciu brunetka bylam :roll: :roll: :roll:

 

ha, ha, ale dziennik budowy, wcale moim pamietnikiem nie jest, to tylko taka namiastka, ale grila organizujemy i mam nadzieje ze przyjdziecie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu

 

hej Blondi - chciało by sie zapytać; co u CIEBIE, ale to akurat wiem 8) bo czytam czasem diennik

 

akurat na zdjeciu, to najbardziej w zyciu brunetka bylam :roll: :roll: :roll:

 

ha, ha, ale dziennik budowy, wcale moim pamietnikiem nie jest, to tylko taka namiastka, ale grila organizujemy i mam nadzieje ze przyjdziecie???????

 

ja nie wiem, czy przyjedziemy oboje, ale ja się postaram - dziękuje za zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...