Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mało piszę, bo jestem na tropie nowego finansowania mojej budowy. Pamiętam o tym, że mam zrobić zdjęcia kominów :wink:

Elewację chłopaki z Mega 1000 robią bardzo fajnie - znają się na rzeczy.

Człowiek od zabudowy poddasza zniknął mi gdzieś, ale wiem, że wróci 8)

Daro, ty znowu masz aległości, olbrzymie :roll: Ja nie wiem jak i kiedy ty to wszystko nadrobisz :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało piszę, bo jestem na tropie nowego finansowania mojej budowy. Pamiętam o tym, że mam zrobić zdjęcia kominów :wink:

Elewację chłopaki z Mega 1000 robią bardzo fajnie - znają się na rzeczy.

Człowiek od zabudowy poddasza zniknął mi gdzieś, ale wiem, że wróci 8)

Daro, ty znowu masz aległości, olbrzymie :roll: Ja nie wiem jak i kiedy ty to wszystko nadrobisz :-?

Kasiu - tylko chwilę istniejemy "tutaj", a w tej chwili szczęścia trochę - reszta to dążenie do niej. Więc liczę, że po pracy czas na wspólne wytchninie nadejdzie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te same co kładli moim rodzicom. Tylko kolor inny. Jutro jadę do nich zobaczyć jak wyszło. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądaja w realu, to zapraszam (chyba jeszcze ich nie położyli u Ciebie?)

 

No u mnie jeszcze kończą kładzenie styropianu. Chętnie pdjadę ale jutro jestem uziemiony.

 

Daj znać jak wyszło i ile zapłacili. Ja wynegocjowałęm parę miesięcy temu kwotę 86PLN/m2 z materiałem (styro, siatki, tynk klej) i robocizną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, Darek zdolniacha przecież. U nas, Zbyszek z ojcem też wkrótce biorą się za ocieplanie poddasza. Kotłownię na szczęście mam za sobą. Na szczęście, bo to koszmarny wydatek.

Zalecam maski i kombinezony - chyba, że chcesz pozbyć sie męża.

To realne, że wełna kurzy się, a to z powietrzem wpada wprost do płuc.

Ja sam nie kładłem wełny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z parapetami? robicie?

 

ja mam takie parapety:

 

wew - ze strony http://www.marmurek.pl/podstrona/materialy.html parapet - http://www.marmurek.pl/podstrona/showimg9127.html?imgfile=z_pict_rasotika.jpg - gr.3cm=550PLN/m2 netto

 

zew - http://www.helopal.com.pl/probka.php?id=15&back=helopalcl.php - szer. 20cm=97PLN/mb netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...