Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Daro masz niezłe tempo pracy. Wszystko wskazuje,że święta juz we własnym domku - czego Ci bardzo życzę.

 

Mam pytanie, czy prześwit pod oknem tarasowym został zlikwodowany ( zalany ) na etapie wylewek ? U mnie wygląda podobnie i nie wiem czy dobrze jestem zorientowana, że wylewka wchodzi pod okno tarasowe ? a może trzeba to jakoś zamurować ?

 

 

http://images33.fotosik.pl/215/b41a8fabf31f4d21m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro masz niezłe tempo pracy. Wszystko wskazuje,że święta juz we własnym domku - czego Ci bardzo życzę.

 

Mam pytanie, czy prześwit pod oknem tarasowym został zlikwodowany ( zalany ) na etapie wylewek ? U mnie wygląda podobnie i nie wiem czy dobrze jestem zorientowana, że wylewka wchodzi pod okno tarasowe ? a może trzeba to jakoś zamurować ?

 

 

http://images33.fotosik.pl/215/b41a8fabf31f4d21m.jpg

 

Dzięki za życzenia.

 

Teoretycznie, prześiwt zalany batonem byłby mostkiem cieplnym. Ja zostawiłem styropian pod drzwiami i z jednej strony zalałem wylewką z drugiej jest zabezpieczony siatką i klejem. Mam teraz rózniczę w poziomach miedzy domem a tarasem, bo planuje deski na legarach (na tarasie).

Nie jestem ekspertem, cześć rzeczy robię na czuja, więc dowiedz się jeszcze jak to powinno wyglądać.

Dodam, że moje drzwi taraswoe maja szybę U-0,5 a w podłodze zageszczono rury ogrzewana podłogowego by stworzyć dodatkową barierę dla zimna.

W salonie ne mam grzejników, bo szpeciłyby wystrój. Został tylko jeden w wykuszu - ale zamówiliśmy specjalny rustykalny wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dziennik jednym tchem. Ale Ci fajnie, masz juz do konca bliżej niz dalej. Fajny domek, ładnie ułozona kostka i niezle materiały wynajdujesz.

pozdrawiam

 

Dziękuję za uznanie, życzę powodzenia w Twoim budowaniu.

NIebawem będę umieszczał kolejne podsumowania.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ja chciałam... :roll:

Pamiętasz mnie jeszcze??? :roll:

 

Pewnie :oops: - niektórych kobiet się nie zapomina 8)

Co u Ciebie?

Mieszkam już, jeśli chodzi o pozytywne aspekty :)

 

No przyjdź kiedyś do mnie to zobaczysz.Buziaki :)

 

Ja też się zbliżam do tego wielkimi krokami, nie mogę się doczekać. Wiele rzeczy robię sam przy domu, by sprawę przyśpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...