Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też, dwa inne zmniejszyłam i jedno wycięłam. Musiałam pozbyć się jednego z dwóch w dolnej łazience, bo sauny nie byłoby gdzie postawić. Ale mojego wielkiego okna nie zmniejszyłabym za żadne skarby, mimo jego "niepraktyczności" :wink:

Niepraktyczności i duże straty ciepła. Ja tlko na to patrze, choć mam wykusz, który też daje straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam straty ciepla. dobrze umiejcowic takie okno do poludnia, to straty nie sa az takie wielkie. Tylko wtedy lepiej zeby bylo troche zadaszone - latem nie bedzie zaru, za to zimą w sloneczne dni jeszcze troche ciepełka wpadnie do chalupki. Uwielbiam wielkie okna i sama bije sie z myslami, bo korci mnie strasznie zeby zrobic taaaakie duze u siebie i sufit katedralny. Ech te marzenia...pozyjemy, zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, pamietaj że ja nie ma kredytu do spłacenia, więc koszty ogrzewania jakoś mam nadzieję udźwignę. Wcześniej mieszkałam w dwupoziomowym mieszkaniu z antresolą i wysokim salonem i nie chciałam po tym już wracać do "blokowych " wysokości pomieszczeń. :wink: A swoją droga, w mam tam oczywiście pakiet trzyszybowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Mysz mnie przesladuje jej avatar rozjezdza mi strone :evil:

 

Myszko zrob cos z Tym!

 

Joluś ja mam welny 20 miedzy krokwie plus 5 w stelaz i Daro z tego co pamietam ma tak samo :wink:

 

Czyj avatar cie przesladuje mój czy Joli Anju? :oops:

 

Twoj Myszko, masz ładny dom, ale zajmuje pol strony :wink:

 

No wiem, narazie tylko pol strony, ale jak sie rozkraczy na działce to jeszcze urosnie. No Ty juz wtedy chyba zawału dostaniesz przez ten moj dom. A tego nie chcemy oczywiscie. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziekowac dziekowac, ale papa mowil ze tam sie nic nie skrapla :roll:

 

jutro wydrukuje i pokaze mu

 

Ja nie wiem jak powinno być, bo sam jeszcze nie mam Nikoli. Jednak zanim ją kupię dowiem sie wszystkiego o niej 8) A tą instrukcję dostałem od monterów. Jeszcze się waham jakiej mocy ma być Nikola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...