Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

Witam,

czy wiesz w jakis sposob Nikol realizuje sterowanie strefowe? Dodatkowe przepustnice, ktorymi mozna sterowac? Masz gdzies pelna instrukcje od Nikola?

 

Pozdr

Jr

 

Nie wiem tego jeszcze kolego, ale system sterowania często się u nich zmienia na lepsze. Niebawem wchodzi jakies nowy podzespół. Jak się czegos dowiem to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Darek, pięknie u Ciebie! A łazieneczka w Harione cudna. To był mój (a raczej mojej córki pierwszy typ dotyczący płytek). Niestety cena nas przerosła. Gratuję, naprawdę ślicznie.

 

Dzięki to jeszcze nie koniec.

Co do Harionów - to wstępnie Kinga zaprojektowała 62 dekory - co stanowiło sumę około 6tys zł - jak widać na zdjęciach - po 62 dekorach 10 zostało 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi z kąd ja to znam - mialo być 11 sztuk weszło 21 dekorów - ale efekt wart grzechu .....

:D

Pięknie u ciebie . Napisz prosze co to za cegiełka ?

 

 

Ewe - to właściwie 1/3 cegły holenderskiej, stylizowana na starą http://nelissen.pl/index.php?module=Text&action=GetProduct&productId=78&sectionId=42

Dziękują za słowa uznania, efekt będzie jak skończę, bo wiele ciekawych baterii mam zamiar wmontować. Trzecia łazienka (zdjęć jeszcze brak), chyba będzie najbardziej stylowa.

 

A tak na marginesie; masz całkiem zgrabną nóżkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, zachwycic się przyszłam Boskim Harionem 8)

CUDOWNIE!!!

Reszta zresztą też niczego sobie :wink:

 

Dzięki - koncepcja się zmieniła, domówiłem Harion Dekor jeszce, bo mnie zauroczył i strzelę sobie jeszcze jedną sciankę we wzorki 8)

Ale poczekajcie na łązienkę z sauną - tam będzie ekstra :lol: Dzis dopiero do mnie dotarły kafle Geo Dimaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekory są przepiękne

Mieliśmy też mieć całą ściankę z nich, no ale wtedy działo się to o czym gadaliśmy na gg i jakoś nie miałam sił domawiać :roll:

Zostało jak jest. Ale i tak mi się podoba, :)

 

Tak to fakt - tu jednym dekorem można zająć całą ścianę, komponując odpowiednio jego wstawienie. Ja jeszcze zagram światłem w te miejsca gdzie sa dekory.

Ale Ty Kaśka juz przestań się mazgaić - robisz tyle dobrych rzeczy na raz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to fakt - tu jednym dekorem można zająć całą ścianę, komponując odpowiednio jego wstawienie. Ja jeszcze zagram światłem w te miejsca gdzie sa dekory.

Ale Ty Kaśka juz przestań się mazgaić - robisz tyle dobrych rzeczy na raz 8)

Nieee no nie mazgaję się już :)

U mnie też jest na jednej ścianie jeden dekor, podświetlony dodatkowo, super efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, zachwycic się przyszłam Boskim Harionem 8)

CUDOWNIE!!!

Reszta zresztą też niczego sobie :wink:

 

Dzięki - koncepcja się zmieniła, domówiłem Harion Dekor jeszce, bo mnie zauroczył i strzelę sobie jeszcze jedną sciankę we wzorki 8)

Ale poczekajcie na łązienkę z sauną - tam będzie ekstra :lol: Dzis dopiero do mnie dotarły kafle Geo Dimaro.

 

wiesz ze mi Kinga zaproponowala te same kafle do gornej lazienki :o :o :o

 

przyjade zobaczyc jak wyszlo u Ciebie ;)

 

a tak poza tym to przyszlam pochwalic efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, zachwycic się przyszłam Boskim Harionem 8)

CUDOWNIE!!!

Reszta zresztą też niczego sobie :wink:

 

Dzięki - koncepcja się zmieniła, domówiłem Harion Dekor jeszce, bo mnie zauroczył i strzelę sobie jeszcze jedną sciankę we wzorki 8)

Ale poczekajcie na łązienkę z sauną - tam będzie ekstra :lol: Dzis dopiero do mnie dotarły kafle Geo Dimaro.

 

wiesz ze mi Kinga zaproponowala te same kafle do gornej lazienki :o :o :o

 

przyjade zobaczyc jak wyszlo u Ciebie ;)

 

a tak poza tym to przyszlam pochwalic efekty

 

Póki co jeszcze skromnie, ale niebawem będa efekty.

A tak na marginesie -Hariony też masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, serio ulżyło mi, że nie dajesz się wkręcać w dekory za 6 tyś i baterie za 15, które i tak prędzej czy później zeżre twarda woda. Mnie też bardzo podobają się drogie rzeczy, ale nie dajmy się zwariować.

 

Joluś - nie wkręcam się bo kasy nie mam, tak bym wszystko brał co najlepsze 8)

 

Ale pośrodkuję moje decyzje z sukcesem czasem większym lub mniejszym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...