Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

Teraz dopiero się zacznie, bilanse, egzaminy, matura...

Joluś - jak jutro podpiszę umowę w końcu o pracę to za tydzeień wyjeżdzam do pracy do innego miasta. Ityle byłoby jeśli chodzi o moje mieszkanie w nowym domu.

nie wyglupiaj sie

 

Poważnie, to była jedna z tych propozycji nie do odrzucenia.

Nie wiem, jadę ciężko popracować przez kilka miesięcy, to dla korzystny etap rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie - wszystko jest tak gorące, dzieją się takie rzeczy, które to potem wnukom się opowiada. Dziś był straszny dzień, ale zakońćzony pozytywnie - na razie tyle moge powiedzieć. Jak będę miał papier w ręku to dam znać - obiecuję.

XX - masz rację, ale stawiałem na rok. Przez ten okres coś można "zwycieżyć". Teraz musze przyśpieszyć kroku na budowie. I jak będę miał czas to Was zaproszę na oględziny. Będę zaszczycony móc Wam zaprezentować dzieło mojego życia - więcej info jutro na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno tu nie zaglądałam a tu się dzieje...oj dzieje.

Piękna kuchnia - widać ze wszystko masz przemyślane i pięknie sie komponuje.

Daro mimo, że będziesz teraz bardziej zajętym człowiekiem, to mam nadzieję, że nadal znajdziesz czas żeby czasem coś tu napisać ( i jakąś fotkę jeszcze wkleisz :wink: )

Zyczę wszystkiego dobrego - żeby się udały plany zawodowe !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dziękuję za życzenia!!!

Wszystkim udanego w budowaniu 2009 roku......... i zdrowia.

 

 

Przepraszam, że tak długo mnie nie było - wprowadzałem się ;)

Przede mną 3 noc.

Piec trochę za mocno grzeje nie mogę zejść poniżej 20 stopni.

Rano tropię małe gryzonie po śniegu dookoła domu oraz podążające za nimi drapieżniki, oraz zające, sarny i kilka niezidentyfikowanych topów trafiłem.

Jest fajnie choć bez mebli. Od dziś mamy w jadalni stół z 3 krzesłami - pozostałe 6 w drodze.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco i trzymam za Was kciuki!!

 

Szykuję podsumowanie do dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...