Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

XX - cieszę się, że jest OK - zdrowie to podstawa - resztę można ukraść lub zdobyć w inny sprytny sposób. XX czasem zmień pozycję na boczek lub poproś o masaż jakiegoś silnorękiego mężczyznę by odleżyn nie dostać.

 

U mnie rozmowy przebiegły bardzo dobrze. Czekam na wieści o drugiej turze negocjacji. Prowadzę równolegle dwie firmy, w jednej z nich będę pracował. Dam znać o konieczności wsparcia myślowego tuż przed kolejnymi spotkaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Moje sprawy nie są jeszcze unormowane, ale czytuję i coś tam pisuję....

Teraz rozmyślam, jak mam zabrać się za ogród i jak go odchwaścić, nawieźć ziemi i zasiać trawkę....

....a miało być tak pięknie; firma 4 dni roboty i drzewa po 10metrów w górę.

Macie jakiś pomysł na chwasty; może jakiś Randap, a jeśli tak to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sprawy nie są jeszcze unormowane, ale czytuję i coś tam pisuję....

Teraz rozmyślam, jak mam zabrać się za ogród i jak go odchwaścić, nawieźć ziemi i zasiać trawkę....

....a miało być tak pięknie; firma 4 dni roboty i drzewa po 10metrów w górę.

Macie jakiś pomysł na chwasty; może jakiś Randap, a jeśli tak to kiedy?

ja własnie siedzę i myśle nad ogrodem :roll: i nic nie moge wymyślić :-?

My roundapem potraktowaliśmy działkę przed rozpoczęciem budowy, żeby ziemia zdązyła się z tego otrząsnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja i ja sie stesknilam :wink:

 

Cześć Aniu - ciężki mam okres - powiedziałbym słowo na k..... które widać we wszystkich gazetach, ale nie będę tu czarnowidztwa szerzył.

 

Zaczynam kilka działalności, miedzy innymi kierowanie ekipą handlowców TP S.A od Gorzowa po Opole. Zajęcie trudne i niestabilne, ale może przyniesie parę złotych 8)

Tak więc jeśli ktoś ma ochotę na łącze lub telefon lub neostradę lub cokolwiek z TP S.A. to jestem jedynym doskonałym źródłem uzyskania takiej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, że ze mną nie mieszkacie, codziennie taki zastrzyk optymizmu i byłbym już prezesem KGHM :wink:

Muszę Wam kiedyś pokazać te moje cztery kąty - właśnie hula kominek, dzidzia śpi, Justi maluje paznokcie, a ja odpoczywam z Wami :p

Nooo ja to się wybieram do Wrocławia 8)

Koniecznie musisz pokazać wnętrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, że ze mną nie mieszkacie, codziennie taki zastrzyk optymizmu i byłbym już prezesem KGHM :wink:

Muszę Wam kiedyś pokazać te moje cztery kąty - właśnie hula kominek, dzidzia śpi, Justi maluje paznokcie, a ja odpoczywam z Wami :p

Nooo ja to się wybieram do Wrocławia 8)

Koniecznie musisz pokazać wnętrza :D

 

No właśnie w tym tkwi problem, że moje wnętrza są nie wykończone lub są do poprawy, ale ogólny koncept wydaje się zachowany i czasami się podoba, kiedy wpadniesz na szybką kawę? Koniecznie napisz wcześniej, bo u mnie plan weekendowy strasznie skrupulatnie planujemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, że ze mną nie mieszkacie, codziennie taki zastrzyk optymizmu i byłbym już prezesem KGHM :wink:

Muszę Wam kiedyś pokazać te moje cztery kąty - właśnie hula kominek, dzidzia śpi, Justi maluje paznokcie, a ja odpoczywam z Wami :p

Nooo ja to się wybieram do Wrocławia 8)

Koniecznie musisz pokazać wnętrza :D

 

No właśnie w tym tkwi problem, że moje wnętrza są nie wykończone lub są do poprawy, ale ogólny koncept wydaje się zachowany i czasami się podoba, kiedy wpadniesz na szybką kawę? Koniecznie napisz wcześniej, bo u mnie plan weekendowy strasznie skrupulatnie planujemy :lol:

Daro, no spokojnie :D

Wybieramy się wiosną :roll: Oczywiście, ze dam znac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...