Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na wzgórzu - pytana i odpowiedzi;)


Recommended Posts

 

Co do wanny wpuszczanej w podłogę muszę już jej kształt przewidzieć.

 

 

:o :o :o :lol: :lol: :lol:

wow, wow, wow, czyżby następny zwolennik ogladania swiata w kapieli z pozycji żaby?

gdzie ta wanna, przypuszczam, że na dole, bo na poddaszu to juz chyba za pozno?

a czytales opinie przeciwników takiego rozwiazania?

po krótce 3 nawazniejsze przeciw

-mycie (w pozycji lezacej na brzuchu)

-prania recznego w niej nie zrobi sie

-dziecka sie w niej nie wykapie

a poza tym to juz same plusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rzeczywiscie, mowiles ze masz róznice poziomow na pietrze. no to sie ciesze ze sa zwolennicy wanny wpuszczonej w podłogę.

dla dzicka kupię wanienkę, lub się z nim wykąpię

 

tez tak mowie ;)

 

 

 

Z tym myciem, to można wleźć do środka Tak właśnie w czasach licealnych myłam kotły w których gotowali mleko w ośrodku wczasowym (tzw. wakacje za własne zarobione pieniądze brrr..)

mleko brrr, mycie kotłow tez brzmi mrocznie, chociaz wole umyc kociol niz wypic cieple mleko (z kozuchem) :roll:

a tak sie pocieszam, ze jak myje wanne to i tak wlaze do srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, w końcu się doczekałam, gratuluje tempa prac, wyglada swietnie (szczegolnie wanna i widoki).

 

Jezeli chodzi o welne na ocieplenie poddasza to po wielu rozmowach dalabym trzy warstwy 10,10,5. styro na posadzki parter 2x5, gora 5 cm

 

fundamenty mam juz zasypane i ocieplone uff

Daro jak chcesz zobaczyc te duze okna dachowe to zapraszam za chwile do dziennika mojego (u rodziców juz wstawione) sa super i nie zastanawialabym sie ani minuty i je brala, a to wazne przy robieniu wiezby.

pozdrawiam

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja ze wzgledu na koszty je pozamieniałam.oszczedzasz na oknach i kolnierzach. podaje ceny. Velux

okno 134x140 1268 GGL(LEPSZE)

Kolnierz do niego 249 zł

 

okno 78x140 GZL(najtansze) 960

kolnierz do niego 197.

 

biorac pod uwage to ze dwa male zastepujesz jednym duzym wychodzi 2400 (przy dwoch małych) 1500zł przy jednym duzym.

 

a efekt jest swietny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, pięknie u Ciebie. Ja dopiero wróciłam z budowy.Bejcowałam jakąś deskę czołową i natychmiast musiałam zadecydować o kolorze podbitki. :o

 

Też to mnie czeka. NIe wiem jaką farbę i gdzie kupić. Chyba wezmę dachówkę pod pachę i pójdę do jakiegoś sklepu z farbami. ;) może zorientuję sie jeszcze z podbitką - ale u mnie będzie systemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu, Ty moja malarko :)

jaki kolor wybrałaś?

u mnie pomalowanie tych dech było w cenie.Ominęło mnie wdychanie tych pachnacych farbek ;)

 

Daro ja wybrałam duluxa do drewna. ale nie ze wzgledu na firmę tylko kolor mi najbardziej pasował. pamiętaj patrzac na te drewienka ze one sa w ciemnym miejscu. w sloncu ten kolor jest duzo jasniejszy (najlepiej wziac latarke do sklepu i sobie poswiecic na te próbki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu, Ty moja malarko :)

jaki kolor wybrałaś?

u mnie pomalowanie tych dech było w cenie.Ominęło mnie wdychanie tych pachnacych farbek ;)

 

Daro ja wybrałam duluxa do drewna. ale nie ze wzgledu na firmę tylko kolor mi najbardziej pasował. pamiętaj patrzac na te drewienka ze one sa w ciemnym miejscu. w sloncu ten kolor jest duzo jasniejszy (najlepiej wziac latarke do sklepu i sobie poswiecic na te próbki :)

 

super pomysł - dzięki -

jutro zamawiam bramę w Bingo, drzwi zew tylne w Budusie i szukać będę farby oraz rzeźbię ocieplenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo-ok, kumpel tam kiedys pracował. ale nie ma juz tam nikogo kogo znał (pytałam-a szkoda) pochwal sie drzwiami zewn -ogrodowymi jak juz zamowisz. u mnie mogą być nazwyklejsze, bo ich na dobra sprawe nawet nie bedzie z ogrodu widac. moze nawet jakies z promocji z castoramy za 500zł-zobacze jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...