Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące ptaków.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za odpowiedzi,uśmiałem sie do łez.Ale ciekawe co wszyscy mądralińscy by zrobili w mojej sytuacji.To nie są dwie plamki gówna na dachu które zmyje poranny deszczyk,ale jest obsrane wszystko,nie moge otworzyć okna bo smród jest straszny,nie moge z dzieckiem usiąść na balkonie bo jest wszystko obsrane(dziecko ma rok).I to nie jest tupot tylko napieprzanie co sekundę w dach bo jak wiecie a na pewno wiecie,jest tu sporo miłośników przyrody ptaszki fruwają i co chile jakiś przylatuje.Myślałem że są może jakieś nadajniki na jakieś fale,może jakieś fale dzwiękowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na dachu (...) w ptasich odchodach,wygląda to strasznie.Jak je przegonie to po chwili znów przylatują

Ty chcesz usunąć skutki zamiast przyczynę!

Podpowiem ci w takim razie.

 

Odchody, jak wiesz, pochodza z resztek przemiany materii.

Jeśli znajdziesz źródło alimentacji paskudzących stworzeń, to będziesz wiedział jak pozbyć się ich samych bez szkody dla nich.

Uprzedzam jednak. Droga, na którą wkroczysz, może być dla ciebie BARDZO trudna do przebycia.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko mam takich sąsiadów którzy sie przeprowadzili do tej Warszawki nie wiadomo skąd i co chwile na straż albo po policje dzwonią.Ostatnio mój pies sobie poszczekał troche i po godzinie miałem straż miejską pod bramą,Więc sobie nie wyobrażam że co 15 minut miał by orzeł lub jakiś inne ptaszysko wydawać dzwięki.

A prawde piszesz już nie Warszawa tylko warszafka,bo jak mawiała moja babcia prawdziwi Warszawiacy to w powstaniu zgineli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...