Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stawianie sprzętu AGD jeden na drugim....


falco21

Recommended Posts

Mam 160 cm wzrostu i nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak korzystałabym z tej zmywarki.

Co do wysokości montażu to mam w tej chwili kuchenkę mikrofalową zamontowaną w górnych szafkach. W przypadku wyciągania gorących potraw (w odróżnieniu do ciepłych czy rozmrażanych) wołam do popmocy męża lub korzytsam z taboretu - nie polecam takiego rozwiązania niskim osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywarka jest jednak dosc ciezka... no nie wiem. Z drugiej strony, tak przyduszona pralka na pewno nie ruszy w zadna wedrowke podczas wirowania, wypoziomowana czy nie 8) . No i nie trzeba byloby sie schylac, zeby wyciagnac naczynia ze zmywarki... cos w tym jest... :roll:

 

U mnie mikrofala stoi na lodowce 240 l, czyli na wysokosci oczu. Przynajmniej dziecko przy niej nie majstruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falco, to wcale nie jest dziwny problem, ja chcę postawić u siebie średnią lodówkę (którą mam i do której muszę sie schylać) na trzyszufladowej zamrażarce (którą planuję kupić). Ale nie postawię ich bezpośrednio na sobie, tylko za posrednictwem mocnej półki (będa stały w takiej jakby niszy). W przypadku pralki obawiałabym się o to, co sie stanie ze sprzętem na niej, jeśli przypadkiem ruszy w tany podczas wirowania :lol:

Dodam, ze mam 175 wzrostu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodziarka nad zamrażarką jest raczej wygodnym rozwiązaniem

- w chłodziarce na górze są raczej półki niż koszyki a to oznacza łatwiejsze włóź / wyciągnij niż w przypaku kosza, który jest wygodny jeżeli patrzysz nań z góry

- mam obawy, czy wygodnie byłoby mi układać porcelanę/szklanki w górnym koszu zmuwarki, który byłby ponad moją główą

- nie manewrujesz biężkim i gorącym na wyskokości oczu.

 

Poza tym, dosłownie, punkt widzenia zależy tu od punktu patrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falco, to wcale nie jest dziwny problem, ja chcę postawić u siebie średnią lodówkę (którą mam i do której muszę sie schylać) na trzyszufladowej zamrażarce (którą planuję kupić). Ale nie postawię ich bezpośrednio na sobie, tylko za posrednictwem mocnej półki (będa stały w takiej jakby niszy).

Pomysł z półka nie jest zły zwa,żywszy na ciężar urządzeń. Trzeba by dodać ,że półka nie może zasłaniać tylnej części urządzeń, które odprowadzają ciepło przez konwekcję powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...