Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

norola napisz ile czasu zajęło tynkowanie i jaki koszt robocizny z materiałem i jeszcze jedno bardzo ładny wkład kominkowy kupiłaś napisz z jakiej firmy i jaka cena chyba najtańszy nie był przynajmniej na taki wygląda.

 

Tynki zajęły nam 2 tyg. Koszt robocizny +materiał 10 tys.Tynk cementowo-wapienny,tradycyjny nie z agregatu.Wkład kominkowy http://www.kratki.com Zuzia,+wkład do zuzi wermikulitowy.Koszt 1830 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewula ile??????????u nas beton za m3 bez dowozu i pompy 240 zł

tak, tak dobrze widzicie- nie pomyliłam się. ta cena to troszeczkę po znajomości, mój śp teść był bardzo dobrym i uczynnym człowiekiem a jednocześnie złotą rączką. wielu ludziom pomagał bezinteresownie. i teraz te osoby ze względu na jego pamięć się odwdzięczają. .

ale pomijając to, to mój kolega który budował się w zeszłym roku płacił 210 zł z dojazdem + pompa. ogólnie w naszej okolicy nie jet tak strasznie drogo w porównaniu z tym co widzę na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem, że temat dachu był wcześniej przerabiany bo czytałem posty. Jednak nie wynika z nich jednoznacznie, czy podawana przez forumowiczów cena za dach w przedziale 50-75 zł/m2 to jest cena za cały dach - czyli łącznie z robocizną, więźbą dachową, dachówką i ułożeniem dachówki????

Proszę o info bo przymierzam się do wycen za dach i z góry przepraszam za mój laicyzm i proszę o wyrozumiałość......

WIELKIE dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zapodawaliśmy osobno. Koszty robocizny dachu były składowe: 15 tys. W to wchodziło :mury od piętra,działówki,ganek, fundament tarasu, więźba i pokrycie z obróbką i rynnami. Niemniej nie mogę podać kosztów robocizny samego dachu . Z naszą ekipą domówiliśmy się na kompletny SSO. Natomiast kiedy rozważaliśmy inne ekipy do samego dachu to wołali 8 - 10 tys. za położenie więźby i dachówki. Edytowane przez shira3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mamy pytanie ile u was kosztowała hydraulika tak orientacyjnie sam materiał , my mamy wolno stojący garaż i całość z piecem kaloryferami i podłogówka w łazienkach woda ciepła zimna kanaliza itp. sam materiał powiedział nam 21 tysięcy w porównaniu z robocizna tylko 3 tys. to sporo za materiał , proszę powiedzcie czy to normalna cena czy może przesadzona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas do hydrauliki niestety daleko więc o kosztach nie mam pojęcia. Jednak mam o tyle dobrze, że mój szwagier jest hydraulikiem dlatego robocizna nie bedzie nas dużo kosztowała. No i na materiały wydamy znacznie mniej bo on wszystko kupuje po cenach hurtowych. A wiem, że marża w sklepach jest naprawde duża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...