Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja również zastanawiałem się nad piecem do Salsy. Mi polecano piece firmy SAS lub KLIMOSZ podobno ZĘBCA też sa niezłe chociaż nie są już tak wytrzymałe co kiedyś... tak mówili w sklepie... ale ja nie wiem mój ojciec ma 6- cio letni piec z Zębca jest bardzo zadowolony i ma zero problemów.

Ja rozmyslam nad piecem ze strowaniem ręcznym lub z automatycznym podajnikiem paliwa... ale jeszcze nie wiem który wybiore.

 

Acha tak jak obiecałem uzupełniłem dziennik budowy i dodałem pare pierwszych fotek makiety Salsy :)

Tylko że zdjecia straciły na jakości troszeczke po wkejeniu na stronkę...

 

my już zakupiliśmy piec http://www.defro.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=138&Itemid=56

Od dziś weszła ekipa hydraulików,grzejniki również zakupione :D

Za 2 tygodnie dach-kolor grafit :)

w dzienniku kilka nowych zdjęć,zapraszam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI, ZGODNIE Z OBIETNICĄ PRZEKAZUJĘ WAM LINK ZE ZDJĘCIAMI MOJEJ SALSY OD ŚRODKA.

 

Wprowadziliśmy się miesiąc temu. Jest cudnie. Wprowadzajcie się jak najszybciej jeśli oczywiście możecie.

Stwierdzam, że warto było przeżyć to całe zamieszanie:))))))

 

W wolnej chwili zrobię jeszcze zdjęcia kuchni i wrzucę, bo gdzieś mi uciekły!

 

 

http://picasaweb.google.com/asia.filipowicz/SalsaOdSrodka?feat=directlink

Edytowane przez annaoj20008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wspaniałego. Mam nadzieję, że nam również wyjdzie tak ładnie wykończenie. Teraz czekamy na okna, bo mają nam zakładać w najbliższych dniach. Już nie mogę się doczekać jak będziemy się mogli wprowadzić, ale pewnie się jeszcze zejdzie... Annaoj piękne łazieneczki i śliczny ten różowy kolor w sypialni...Pozazdrościć tylko:) Jak będę mieć okna to postaram się wrzucić jakieś pierwsze zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czesc Wszystkim ! Widze,ze sporo ludzi wybralo ten projekt:) My tez z mezem zdecydowalismy sie na Salse.W zeszly poniedzialek rozpoczelismy budowe (okolice Plocka).Mam prosbe do wszystkich,ktorzy posiadaja zdjecia z budowy i z realizacji wnetrz prosze o przeslanie na adres [email protected] Z gory bardzo dziekuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...