Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poza tym zauważyłąm że mam obsesję na punkcie czystości. Codziennie biegam z odkurzaczem i mopem, a że jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia co chwilę od nowa jest bałagan.

W sobotę przyjechali glazurnicy dokończyć górną łazienkę. (wcześniej z powodu braku brodzika nie mogliśmy zrobić do końca podłogi i ściany przy wejściu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mamy wstępną wycenę okien (20 szt.)

 

1 WERSJA

VEKA 5 KOM. LIBRIS PLUS PAKIET 2-SZYBOWY:

11400,00 ZŁ Z MONTAŻEMSUROWYM,CENA BRUTTO Z 8% VAT.

DOPŁATA ZA TRZECIĄ SZYBĘ 1500,00 ZŁ BRUTTO

 

.2 WERSJA

VEKA 6 KOM. ERGONO; PAKIET 3-SZYBOWY:

15000,00 ZŁ

Z MONTAŻEM SUROWYM,CENA BRUTTO Z 8% VAT.

 

ROLETY,

SYSTEM PODTYNKOWY INTEGRO,

9 szt. podnoszonych ręcznie, 2 szt.podnoszone elektrycznie (przełączniki klawiszowe)

CENA BRUTTO Z MONTAŻEM SUROWYM 8% VAT: 8000,00 ZŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oficjalnie jesteśmy tu nowi, ale już od dawna bardzo nam się tu podoba ;) Właśnie jesteśmy na końcowym etapie papierologii, wiosną "kopiemy" dziurę pod domek, a do następnej zimy chcemy choć na surowo zamknąć. Póki co pomyśleliśmy, że może byłby tu ktoś ze śląska, kto też buduje, bądź już wybudował ten domek i moglibyśmy podjechać zobaczyć domek i wymienić poglądy na jego temat. My jesteśmy z okolicy Tychów / Katowic, będziemy bardzo wdzięczni jakbyśmy mogli zobaczyć Salsunię na żywo:) A póki co życzymy powodzenia w dalszych przeprawach przez salsowanie ;) czester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Jestem na tym samym etapie co Ty geistchen zastanawiam się nad wyborem okien i rolet do nich. Szczerze powiedziawszy też nie wiem, które będą dobre?

 

Odnośnie ścianki kolankowej neo_83 to my podnosiliśmy o jednego pustaka maxa i krokwie trzeba było wydłużyć a także wszystkie te drobniejsze elementy nie pamiętam jak to się fachowo nazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja podnioslem sciane kolankowa tak ze moge stac przy samej scianie chyba dlatego dachowcom wyszly jetki za krotkie hihihi musilame kupic nowe ale glownie to chyba dlatego ze automatycznie obnizylem sufit nie chchce grzac bez sensu powierzchni nie uzytkowej troche zmienil sie kont dachu na garazu oczywiscie ale komu to przeszkadza wkoncu bede mieszkal w srodku a nie an dachu wiec podejscie praktyczne jest dla mnie osobiscie wazniejsze puki co jestem an etapie instalacji elektrycznej i tynkow to moje zalozenie na kolejny miescia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...