Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy ponownie po dość długiej przerwie. Mamy już pozwolenie na budowę! Czekamy teraz na wiosnę i fachowców,mamy nadzieję, że dotrzymają terminu umowy i w maju sie pojawią. Materiały już czekają... Co do zamian w projekcie to tylko kotłownia w pomieszczeniu gospodarczym a tym samym komin na innej ścianie. Wymieniacie sie zdjęciami, czy my też moglibyśmy dostać? Z góry dzięki. [email protected] Pozdrawiamy Salsowiczów i obiecujemy, że w miarę postępów budowy będziemy sie odzywać. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,witam, jakie pochlebne słówka wyczytuję :D :oops: , aż się milej zrobiło. Spotkałam się z " miłym Panem" od wykończeniówki. Mam lekki poślizg, wszystko przez grypę, ta zaraza mi wykonawców rozkłada :evil: Wybrałam wkład do kominka - Tarnava 18kv Comfort, i już się chyba zdecydowałam na schody wewnątrz, będzie marmur. Mój "miły Pan" przywiezie go spod Kielc :) Z powodu funduszy wybrałam najtańszy. Wyobraźcie sobie, że mój "miły Pan" pozałatwiał mi upusty na płyteczki :). W dolnej łazience będzie Tubądzin Alabastrino. W środę zaczynamy murowanie barku w piwnicy, i ścianki przy schodach do piwnicy. Hmmm, muszę założyć internetowy album, tylko ten czas tak pędzi..., a teraz będzie coraz szybciej. Myślę jednak, że jak ja się troszkę zadomowię w nowym domku to Wy będziecie na starcie i wtedy fotki będą najbardziej potrzebne. Moja Salsa już tylko będzie pięknieć ;) Ależ się rozpisałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Salsowiczów!

Zazdroszczę BG, że ma już wykończeniówkę i fajny domek (widziałam zdjęcia na PPprojekt)

Jutro u mnie rusza wykop pod fundament (Salsa z garażem), chociaż nie wiem jaka będzie pogoda, mam nadzieję że nie będzie lać. :-?

Też zamierzam dokumentować (obfotografowywać) budowę.Więc może z czasem będę w stanie wysyłać jakieś fotki.

Chętnie zobaczyłabym zdjęcia wykończeniówki w środku i na zewnątrz. Bardzo proszę o jakieś zdjęcia :lol: mój e-mail: [email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiliśmy projekt salsa i chcielibyśmy dokonać pewnych zmian a najlepiej to zobaczyć ten domek w trakcie realizacji

mogłabym dojechać do woj. opolskiego i śląskiego

bardzo nam zależy

pozdrawiam

 

p.s. proszę chociaż o zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć burifanek :) Kolejności wykończenia już nie ogarniam. Zamówiłam parapety, dzisiaj odmówiłam, bo stwierdziłam, że nie będą pasować do marmuru i tak ciągle ;)
Cześć BG czy parapety już dobrałaś do marmury a może takie same przemyśl sobie wizualnie to może nieżle wyglądać :lol: Spokojnie z tym wykańczaniem bo się zajedziesz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam dzielne Salsowiczki i Salsowiczów. Właśnie wróciłam z budowy. Bareczek wymurowany :D , co prawda zwykła cegła , ale cieszy. Blatu na razie nie będzie. Płyteczki do pralni dzisiaj zostały zakupione, jakieś zwykłe na promocji. Jutro przyjeżdżają kupione wcześniej płytki na podłogę w całej piwnicy. Chłopaki ocieplają poddasze. Ech.... Grzejniczki już prawie wszystkie zamontowane. Dla wytchnienia kupiłam sobie dzisiaj storczyka, to już czwarty z mojej kolekcji. Mój mąż mówi, że nasza salsa jest teraz u kosmetyczki :wink: i chyba ma rację , bo robi sie coraz piękniejsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...