Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ANNJAK3005 dopiero teraz zobaczyłam, nie wiedziałam, że są nowe zdjęcia. Super! Widać, że już mieszkacie. Zrób proszę jeszcze jakieś zdjęcia górnej łazienki, bardzo mnie interesuje jak to wygląda u Ciebie. Na dzień dzisiejszy mam identyczne sofy w salonie (tyle, że ja mam 3, 2 i fotel ) i raczej też trafią do naszej salsy ( bo nie będzie kasy na nowe, chociaż te są ładne to mi się marzy narożnik w salsie ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANNJAK3005 dopiero teraz zobaczyłam, nie wiedziałam, że są nowe zdjęcia. Super! Widać, że już mieszkacie. Zrób proszę jeszcze jakieś zdjęcia górnej łazienki, bardzo mnie interesuje jak to wygląda u Ciebie. Na dzień dzisiejszy mam identyczne sofy w salonie (tyle, że ja mam 3, 2 i fotel ) i raczej też trafią do naszej salsy ( bo nie będzie kasy na nowe, chociaż te są ładne to mi się marzy narożnik w salsie ).
Gdzie można obejrzeć te zdjęcia? Poproszę o link..... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum, ale temat Salsy sledze od dawna jako "gość", podoba mi sie rozwiązanie Igmy z kominkiem i dodatkowa wiata, oraz nietypowym rozwiązaniem , co zrobić aby podnieść podłogę (za podłogówkę masz plusa), projekt wydłużenia domku przez langerob25 tez utkwił mi w pamięci ;), widzę ze wszyscy jesteście na etapie kończenia budowy i że ceny wąchają sie w zależności od regionu i sposobu zorganizowania prac. Ja mam zamiar wydać na Salse ok 250000 zł , mam wielka nadzieje że sie zmieszczę w tym przedziale cenowym. Działke mamy razem z moja narzeczona na Dolnym Śląsku okolice Świdnicy jakies 4000 m2, w tym do późniejszego rozplanowania po naszym wybudowaniu domku, pozostaną nam obok naszej działki jakies 4 działki po 2600 m2.

Fakt jestem nowy ale mam do was pytanie czy nie użyczyłby mi ktoś skana rzutów z wymiarowaniem pokoi, chce się rozeznać mniej więcej w wymiarach długości ścian pomieszczeń.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

 

P.S. czy ktoś buduje Salse na Dolnym Śląsku? z chęcią bym podjechał obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...