Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich serdecznie

 

Borykamy się z mężem z wyborem koloru okien do naszego domku, mnie podobają się białe , kojarzą mi się z czystościąi spokojem.

tylko jakie drzwi do nich dobrać i jaką bramę garażową. Zaznaczam, że mamy zamówione już matowy grafitowy dach i grafitowe rynny.

 

 

Dziś cieśla przywiózł rusztowania, więc jeśli pogoda pozwoli jutro zacznie pracę.

 

nowe zdjęcie na http://chomikuj.pl/ba-sia3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

 

Borykamy się z mężem z wyborem koloru okien do naszego domku, mnie podobają się białe , kojarzą mi się z czystościąi spokojem.

tylko jakie drzwi do nich dobrać i jaką bramę garażową. Zaznaczam, że mamy zamówione już matowy grafitowy dach i grafitowe rynny.

 

 

Dziś cieśla przywiózł rusztowania, więc jeśli pogoda pozwoli jutro zacznie pracę.

 

nowe zdjęcie na http://chomikuj.pl/ba-sia3

 

eehh, białe może kojarzy się z czystością, ale prędko po ich montażu przekonasz się, że utrzymanie ich we względnej czystości to niemałe wyzwanie.

Jeśli jednak się zdecydowałaś to najlepiej będą się one komponowały z białymi drzwiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

 

Borykamy się z mężem z wyborem koloru okien do naszego domku, mnie podobają się białe , kojarzą mi się z czystościąi spokojem.

tylko jakie drzwi do nich dobrać i jaką bramę garażową. Zaznaczam, że mamy zamówione już matowy grafitowy dach i grafitowe rynny.

 

 

Dziś cieśla przywiózł rusztowania, więc jeśli pogoda pozwoli jutro zacznie pracę.

 

nowe zdjęcie na http://chomikuj.pl/ba-sia3

 

eehh, białe może kojarzy się z czystością, ale prędko po ich montażu przekonasz się, że utrzymanie ich we względnej czystości to niemałe wyzwanie.

Jeśli jednak się zdecydowałaś to najlepiej będą się one komponowały z białymi drzwiami

podzielam zdanie IGMY do białych okien pasują drzwi wejściowe i garażowe tylko w kolorze białym.Ja chciałam mieć białe okna od wewnątrz dlatego też od wewnątrz będą białe a na zewnątrz ciemny orzech.Może pomyśl o takim wariancie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba-sia3 domek pięknie rośnie. Ja żałuję, że mamy zaokrąglone tarasy i balkony, chociaż wygląda to pięknie to niestety będzie nas dużo kosztowało jeśli chodzi o wykończenie.Nie jestem pewna czy dobrze widzę, że masz jakoś inaczej wykończony dach, nie bardzo kapuję o co chodzi. :roll:

No i bardzo ładny domek stoi obok Waszej salsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba-sia3 domek pięknie rośnie. Ja żałuję, że mamy zaokrąglone tarasy i balkony, chociaż wygląda to pięknie to niestety będzie nas dużo kosztowało jeśli chodzi o wykończenie.Nie jestem pewna czy dobrze widzę, że masz jakoś inaczej wykończony dach, nie bardzo kapuję o co chodzi. :roll:

No i bardzo ładny domek stoi obok Waszej salsy

 

ja też zwróciłam uwagę na ten dom obok-też mi się bardzo podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zgadzam z wami dziewczyny, totalnie nie podobają mi się białe okna i wiem jak ciężko je utrzymać w czystości bo sama myje wszystkie w domu:/

 

ba-sia3 widzę że u was robota idzie expresowo :D

białe nie są złe-kwestia gustu-u nas akurat białe będą wewnątrz bo pomieszczenia wydają się większe i jasniejsze,zwłaszcza ze salsa do dużych przestrzennych domów nie należy,a na zewnątrz brąz,bo będą pasować do drzwi,dachu i elewacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba-sia3 Nie jestem pewna czy dobrze widzę, że masz jakoś inaczej wykończony dach, nie bardzo kapuję o co chodzi. :roll:

 

Ba-sia3 będzie miała trumnę.Dobre rozwiązanie.Z tego co pamiętam ,to chyba ta Salsa to taka z większymi przeróbkami?

:o :o :o

 

Kurcze,trochę dziwnie to zabrzmiało,u nas się tak mówi na skosy betonowe,bo chyba takie będzie mieć Ba-sia3,jeśli dobrze zauważyłem na fotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama mia :roll: , co Wy tu wypisujecie :lol:...

Jeśli chodzi o okna to osobiście białe podobają mi się we wnętrzach, ale ze względu na trudności w utrzymaniu czystości framug też podjęłam decyzję o orzechu.

Rozjaśnię pomieszczenie płytkami :wink:

Czy ta pogoda jeszcze się zmieni? co mówią górale? zima w październiku, to lekka przesada. Jeszcze nie mam podłączonego gazu i grzejnikow...nie mówiąc o ociepleniu poddasza. Zaczęliśmy od ocieplenia elewacji. Jak się uda to rzucimy jeszcze tynk.

Lanie posadzek odbędzie się 26X( nareszcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,podobno ma być jeszcze "babie lato".Tak więc i tynk położą.Masz jakiś termin ,kiedy chcesz się wprowadzić?Bo pędzisz w zastraszającym tempie

Właśnie i jeszcze mnie przegoni.

 

Też uważam, że białe okna są ładne, tyle, że niestety trzeba je często myć, a ja nie lubię tego robić :-?

Wczoraj kupiliśmy farby do wszystkich pomieszczeń na dole domu. Fajnie było wybierać :D

 

ba-sia3 odezwij się, wszyscy zastanawiamy się jak ten dach wygląda w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,podobno ma być jeszcze "babie lato".Tak więc i tynk położą.Masz jakiś termin ,kiedy chcesz się wprowadzić?Bo pędzisz w zastraszającym tempie

Właśnie i jeszcze mnie przegoni.

 

Też uważam, że białe okna są ładne, tyle, że niestety trzeba je często myć, a ja nie lubię tego robić :-?

Wczoraj kupiliśmy farby do wszystkich pomieszczeń na dole domu. Fajnie było wybierać :D

 

ba-sia3 odezwij się, wszyscy zastanawiamy się jak ten dach wygląda w środku

Ale fajnie-też jużbym chciaławybierać kolory farb...taki kolorowy zawrót głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie zaglądałam przez dwa dni a tu tyle o mnie czuję sie trochę jak gwiazda... haha

 

A rzeczywiście, skosy betonowe i na to pójdzie ocieplenie ze styropianu ale najpierw pan majster musi zrobić konstrukcję dachu, co już powolutku się zaczęło robić.

 

A propos drugiego stropu... panowie murarze stwierdzili, że lądowisko dla helikoptrów szykujemy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,podobno ma być jeszcze "babie lato".Tak więc i tynk położą.Masz jakiś termin ,kiedy chcesz się wprowadzić?Bo pędzisz w zastraszającym tempie

Właśnie i jeszcze mnie przegoni.

 

Też uważam, że białe okna są ładne, tyle, że niestety trzeba je często myć, a ja nie lubię tego robić :-?

Wczoraj kupiliśmy farby do wszystkich pomieszczeń na dole domu. Fajnie było wybierać :D

 

ba-sia3 odezwij się, wszyscy zastanawiamy się jak ten dach wygląda w środku

 

 

na razie są jeszcze w środku stemple więc guzik widać ale za jakieś dwa tygodnie obiecuję zdjęcia.

na razie początki dach na chomiku http://chomikuj.pl/ba-sia3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...