Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Norola chodzi mi oto , ze jakby ktos napisal tak do mnie jak burifanek to wiecej bym tu nie wrocila , dlatego zgadzam sie z reakcja igmy

uwazam ze jedna ze stron zdecydowanie za bardzo sie zgalopowala dlatego wyrazilam swoje zdanie ,

u Nas na budowei przestój , ruszamy w kwietniu :)[/quo

 

my też mielismy mieć przestój i ruszyc na wiosnę,sle stało się inaczej,cos tam sobie może będziemy dłubać jak zamontują okna..jestem na etapie szukania drzwi wejściowych,nie wyobrażam sobie czasu kiedy będę musiała wybierać podłogi,meble,płytki itd-ciężko się zdecydować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norola a okna u WAs kiedy ?

 

My planujemy w kwietniu:

wstawic okna ( kolor orzech dwustronny juz wybrane)

ocieplic poddasze

wstawic drzwi wejsciowe ( myslimy o drzwiach z Gerdy )

otynkowac garaz i wstawic brame garazowa ( firma Wiśniowski wybrana kolor orzech )

zamontowac alarm

potem powolutku elektryka i w sierpniu tynki wewnetrzne

ile uda sie z planow zrealizowac to sie okaze

 

przegladam forum , zdjecia i co chwile cos innego mi sie podoba , maz juz ma mnie dosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norola a okna u WAs kiedy ?

 

My planujemy w kwietniu:

wstawic okna ( kolor orzech dwustronny juz wybrane)

ocieplic poddasze

wstawic drzwi wejsciowe ( myslimy o drzwiach z Gerdy )

otynkowac garaz i wstawic brame garazowa ( firma Wiśniowski wybrana kolor orzech )

zamontowac alarm

potem powolutku elektryka i w sierpniu tynki wewnetrzne

ile uda sie z planow zrealizowac to sie okaze

 

przegladam forum , zdjecia i co chwile cos innego mi sie podoba , maz juz ma mnie dosc :)

u mnie okna w tym tyg.niby 4 listopada,czyli za 2 dni-wybraliśmy też kolor orzech ale na zewnątrz,wewnątrz białe :p i jeśli pogoda zimą będzie łaskawa zrobimy elektrykę a inne otwory:drzwi i brama garażowa zostaną zamkniętę że tak powiem drzwiami tymczasowymi :)

wiosną planujemy hydraulikę,ocieplenie,wstawienie drzwi zewnętrznych..Wszystko wyjaśni się w czasie-wszystko zależne od finansów

Mamy wiele planów,ale co się uda zrobić w nowym roku kto to wie,wiemy na pewno tyle, że chcemy wprowdzic się do domku w 2011 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dlugo mnie nie bylo ale moge juz odpoczac hihi sso zrobione zdazylem nakryc domek wkoncu oczywiscie nie wszytsko jest jak chcialem ale tego nie da sie uniknac bedac 2tys km z dala i budowac pzrez tel suma sumarum jest zrobione ok bez problemow wiec nie ma powodow do marudzenia a tu robi sie coraz ciekawiej ogladajac gotowe jzu prawie domki pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, nie wchodziłam na forum dwa dni, a tu taka kłótnia zamiast wzajemnej wymiany doświadczeń, wspierania w trudnych budowlanych chwilach( i nie tylko, a wtedy forum było i jest dla mnie odskocznią).

Dziewczyny, proszę...zróbmy wszystko by było tak jak do tej pory. Każdy może mieć inne spojrzenie, nie obrażajac przy tym nikogo.

Zawsze na tym forum czułam bratnie dusze(bez kadzenia nikomu).

Na każdego z Was zawsze można było liczyć i proszę niech tak pozostanie.

@igma, proszę, nie zostawiaj nas :cry: :cry: :cry: :cry:

Tez było by mi przykro i poczułabym się bardzo dotknięta takimi słowami- nie będę przytaczać. Pamiętaj jednak, że inni liczą na Ciebie i są z Tobą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli macie ochotę zobaczyć moje zdjęcia to zapraszam do dziennika,co prawda tylko 3,ale są.Fotki okien :D :D :D

 

 

Widziałam okna domek już zamknięty :D czy to też złoty dąb ? bo każdy producent ma chyba trochę inny odcień.

 

prawie zamknięty :wink: jeszcze drzwi tymczasowe musimy wstawić-okna to ciemny orzech :D a w środku mamy białe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...