Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ojj jak widzę wy tu już o oknach, jak ja już bym chciała być na tym etapie :roll: narazie końca nie widać przy babraniu się w ziemi, jako tako przysypaliśmy budynek a jeszcze mniej więcej trzeba wyrównać poziomy uffffff

 

hehe nie martw się-każdy z nas był kiedyś na tym etapie i marzył żeby dom już stał-a ja tymbardziej wiem o czym mówisz bo też mam piwnicę i wiem jak długo trwa moment kiedy pójdzie dom w górę :wink:

ja ciągle nie mogłam się doczekać kiedy dom będzie w końcu stał w całej okazałości-a teraz gdy już stoi chciałabym go wykańczać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burifanek proszę przeprosić Igmę .Można się nie zgadzać ale nie obrażać.

 

 

 

JA NIE WIEM KTO KOGO PIERWSZY ZACZĄŁ OBRAŻAĆ ???PROPONUJĘ PRZECZYTAĆ PIERWSZY POST IGMY GDZIE PISZE ŻE MAM NIEDOMYTE GARNKI I 150 CM WZROSTU CHYBA KAŻDY NORMALNY TAK BY ZAREAGOWAŁ. POZA TYM ODPOWIADAJĄC NA POST IGMY PRZYTOCZYŁAM TYLKO JEJ SŁOWA WIĘC OBRAŻONA TO CHYBA POWINNAM BYĆ JA ! NASTĘPNA SPRAWA TO PISZĘ NA FORUM OD POCZĄTKU JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH SALSOWICZEK I JAKOŚ WSZYSTKO ZAWSZE GRAŁO I OBRAŻONYCH NIE BYŁO.JESZCZE JEDNO JAK SIĘ TUTAJ ZACZYNA PISAĆ TO WYPADAŁO BY SIĘ PRZEDSTAWIĆ A NIE WSKOCZYĆ NA CZTERDZIESTEJ STRONIE WĄTKU I DYKTOWAĆ KOMUŚ KTO CO MA ROBIĆ.PRZEPRASZAM A Z KIM MAM PRZYJEMNOŚĆ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zwrot Vatu to właśnie kilka dni temu złożyłem dokumenty w US . Wypełniony druk VZ-1, kserokopie faktur , ksero pozwolenia na budowę i kseru aktu notarialnego .

 

Czasami US żąda jeszcze oświadczenia KB o stopniu zaawansowania budowy.Ja nie miałem głowy do tych papierków,zleciłem księgowej :oops:

TUTAJ

jest dużo napisane o zwrotach i co podlega,albo nie rozliczeniu.Czasami różne US,inaczej interpretują niektóre pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraz pytanie z innej beczki: występował ktoś już z wnioskiem o zwrot VAT za materiały budowlane????
Też jestem ciekawa :) Bo mam zamiar ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać :o

 

 

Dziewczyny złożyłam w sierpniu o zwrot VAT mamy listopad jeszcze Mi nie zwrócili rozmawiałam z kompetentną Panią powiedziała że trzeba czekać nawet pół roku i może to być nawet ostatni dzień :cry:

 

Druki są łatwe do wypełnienia jeżeli jeszcze się poinformujecie w US to bez problemu same wypiszecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja miał blisko na budowę tak jak Wy....

Szkoda,że tak nie jest :(

Ale codziennie oglądam sobie na fotkach. :D Norola,Tobie się nie dziwię,też pewnie bym się chciał nacieszyć nowymi oknami.Was też widzę tak cieszy wszystko co z budową związane? Oczywiście oprócz nerwów,zmęczenia i topniejącej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...