Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wysłałam fotki, nie wiem czy do wszystkich salsowiczów, jeśli ktoś nie dostał to niech krzyczy :wink: Teraz juz jest trochę więcej zrobione, te fotki są robione pzed paroma dniami.
Cześć BG serdecznie dziękuję Ci za zdjęcia widać wszystko posuwa się do przodu już nie długo będziesz mieszkać w Swoim domku. :lol: Oj niedługo!!!!!!!Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

prosba do BG?/

dzieki za wszystkie zdjecia. Mam prosbe czy moglabyc zrobic fotki pokoi na gorze. tzn widok robiony stojac w futrynie drzwiowej. tak by w miare bylo widac cale pomieszczenie. Dotyczyu ta prosba oczywiscie wszystkich pomiesdzczen?

acha pytanie o stryszek. Bo widze ze montowaliscie schodki na strych . gdzie one sie znajduja?/ z Pokoju ??

czekam na zdjecia i info?

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie policzyłam dokładnie ile wydałam na stan surowy, ale policze :-? Za to zaczynam liczyć wykończenie i :o zgroza mnie ogarnia. Wykończymy parter, a górę chyba zostawimy na drugi rok, tzn położenie parkietów i łazienka górna. Muszę Cię Małgorzato pocieszyć, że co chwilę ktoś się będzie opóźniał, lepiej się przyzwyczaić..... Moja pierwsza ekipa przyszła z 30 dniowym opóźnieniem i tak się zaczęło... Zbieram wszystkie koszty budowy do jednej teczki, któregoś dnia usiąde i podliczę, na razie licze czy wystarczy na wykończenie parteru :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szydlaki1 Wy też zaczniecie przygodę z budowaniem :lol: . Byłam wczoraj do wieczorka na budowie, gaziarze odebrali gaz, dzisiaj zrobią próbę. Chłopaki dzielnie szpachlują ściany. Bałagan niemiłosierny :roll: W domku jest cieplutko, pali się w kominku odpadami desek z budowy. Tak sobie myślę, ze zanim zamięszczę poprzednie koszty będę jednocześnie zamieszczać koszty wykończeniówki. Pozdrowionka. Pewnie placki pieczecie :p , a ja biegam po budowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj oddałem papiery architektowi.Wszystko oprócz mapki 1:500.Ma być jeszcze przed świętami.Dzisiaj może mi prześle geodeta wersję elektroniczną to może mógłbym z architektem już coś uzgodnić przez Skypa :D

Podobnie jak @BG chciałbym strop monolityczny,więc będzie musiał konstruktor przeliczyć wszystko.A ja już chciałbym stal kupić,bo później może podrożeć.Ale gościu ze składu mówi że jak coś to później się coś pozmienia w zamówieniu.No i też w przyszłym tygodniu zamawiam projekt.Bo chyba do końca marca w promocji jest.Dobre i to.

Pozdrawiam wszystkich Salsowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Salsowiczów u Mnie wszystko się przedłuża nie mam jeszcze mapki do celów projektowych trzyma Nas Starostwo Powiatowe Pan który został wynajęty do załatwiania wszyskich spraw łącznie z pozwoleniem na budowę poszedł sobie na dwa tygodnie urlopu a wykonawca czeka na mapę od geodety bo chciałby się przyjrzeć wszystkiemu i mniej więcej pomyśleć nad usytuowaniem domu na działce a tu dalej wielkie NIC! :evil: Mam nadzieję że po Świetach już się dowiem czegoś konkretnego.Pozdrawiam Salsowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich Salsowiczów.

Z okazji Swiat Wielkanocnych zyccze Wam wszystkim spokojnych swiat, i tego by nasze Salsy rosly jak najszybciej. Oby wszystko tanialo, a nie drozalo, zeby w Polsce nie bylo tyle zalatwiania i biegania po urzedach.

Tego wszystkim sobie i Wam zycze,

 

Wesolych Swiat

robert

 

trafne życzenia,Wesołych Świąt dla wszystkich Salsowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam od salsy :wink: i tak myślę czego najbardziej życzyć salsowiczom. Tradycyjnie dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości, samych dobrych wykonawców i oby wszyscy wybudowali swoje upragnione domki, aby zapłonął ogień w kominkach i płonął zawsze w sercach salsowiczów. Wszyskim życzę Wesołych Świąt :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...