Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Żebym ja miał blisko na budowę tak jak Wy....

Szkoda,że tak nie jest :(

Ale codziennie oglądam sobie na fotkach. :D Norola,Tobie się nie dziwię,też pewnie bym się chciał nacieszyć nowymi oknami.Was też widzę tak cieszy wszystko co z budową związane? Oczywiście oprócz nerwów,zmęczenia i topniejącej kasy

 

 

To podobnie jak u Mnie tylko zdjęcia pozostały :cry: a norola wietrzy jej to dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żebym ja miał blisko na budowę tak jak Wy....

Szkoda,że tak nie jest :(

Ale codziennie oglądam sobie na fotkach. :D Norola,Tobie się nie dziwię,też pewnie bym się chciał nacieszyć nowymi oknami.Was też widzę tak cieszy wszystko co z budową związane? Oczywiście oprócz nerwów,zmęczenia i topniejącej kasy

 

 

To podobnie jak u Mnie tylko zdjęcia pozostały :cry: a norola wietrzy jej to dobrze :lol:

 

wietrze wietrze-hehe :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - ile m2 tynkow wewnętrzxnych wam wyszło i czy powiększaliście budynek lub podnosiliście ściankę kolankową?

 

shira3 tak ładnie pyta a nikt nie odpowiada,ja gdybym była już po tynakch to bym ci powiedziała-a tak nie mam zielonego pojęcia :wink: :D widzisz shira3 wszyscy śpią :lol:

Snem zimowym :wink: Help!!! Gdzie jest Igma? :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na forum, ale po tym całym zamieszaniu z burifankiem i igmą jest mi jakoś dziwnie smutno.

Igma zawsze służyła nieocenionymi radami i nikogo nie zostawiła bez pomocy.

Jeszcze bardziej odczujecie jej zniknięcie, jak będziecie bliżej wykończeniówki. Zróbcie coś aby wróciła na forum Salsy. Może burifanek coś wymyśli. Szczerze mówiąc czytałam parokrotnie posty igmy i burifanka dotyczące umiejscowienia zlewu w kuchni i jak dla mnie igma nie chciała podważyć niczyjego wzrostu i niedomytych garów. Ja bym potraktowała to pół żartem pół serio. Natomiast wypowiedź o dziecku i drucie kolczastym, jest conajmniej nie smaczna i trafia w bardzo czuły kobiecy i matczyny punkt.

W końcu napisałam co o tym myślę.Zapewne posypią się teraz gromy, ale cóż celem forum nie jest wzajemne obrażanie tylko wymiana doświadczeń i pomoc. No chyba, że mysli ktoś inaczej.

 

@shira, u mnie policzono 418 metrów tynków. Osobiście nie sprawdzałam.

Salsa dłuższa o 1 metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na forum, ale po tym całym zamieszaniu z burifankiem i igmą jest mi jakoś dziwnie smutno.

Igma zawsze służyła nieocenionymi radami i nikogo nie zostawiła bez pomocy.

Jeszcze bardziej odczujecie jej zniknięcie, jak będziecie bliżej wykończeniówki. Zróbcie coś aby wróciła na forum Salsy. Może burifanek coś wymyśli. Szczerze mówiąc czytałam parokrotnie posty igmy i burifanka dotyczące umiejscowienia zlewu w kuchni i jak dla mnie igma nie chciała podważyć niczyjego wzrostu i niedomytych garów. Ja bym potraktowała to pół żartem pół serio. Natomiast wypowiedź o dziecku i drucie kolczastym, jest conajmniej nie smaczna i trafia w bardzo czuły kobiecy i matczyny punkt.

W końcu napisałam co o tym myślę.Zapewne posypią się teraz gromy, ale cóż celem forum nie jest wzajemne obrażanie tylko wymiana doświadczeń i pomoc. No chyba, że mysli ktoś inaczej.

 

@shira, u mnie policzono 418 metrów tynków. Osobiście nie sprawdzałam.

Salsa dłuższa o 1 metr.

 

 

 

 

Nie chce Mi się ciągle przytaczać postów igmy! wystarczy je poczytać kto zaczął tą konwersację :roll: myślałam że temat jest zakończony.Pisałam wcześniej po co tu każdy jest żeby wymieniać się poradami a jeżeli wiem coś z doświadczenia więc służę radą :) lecz jeżeli ktoś nie chce przyjąć tego do wiadomości bo wszystko wie najlepiej i zawsze ma swoje niepodważone zdanie to trudno nikogo na siłę tutaj do niczego się nie przymusza,każdy robi według siebie,według swoich możliowści finansowych ale jeżeli ktoś pyta to się odpisuje a nie krytykuje.Wspominałam wcześniej że co można to można ale bez przesady.Więc dlaczego ja mam posty igmy traktować jak żart? w Moim kierunku to nie bardzo rozumiem.Ona może żartować a ja nie? :wink: nie wiem czy o to Ci chodziło w wypowiedzi annaoj20008 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc czytałam parokrotnie posty igmy i burifanka dotyczące umiejscowienia zlewu w kuchni i jak dla mnie igma nie chciała podważyć niczyjego wzrostu i niedomytych garów.

 

do burifanek: annaoj20008 napisała wyraźnie, że czytała nasze posty co przytaczam powyżej, bo zdaje się nie zauważyłaś i nie uważa bym Ciebie obraziła.

Żadnego ze swoich postów nie kierowałam do Ciebie co jest widoczne, chociażby dlatego, że nie cytowałam żadnej Twojej wypowiedzi. Nigdzie nie napisałam, że masz niedomyte naczynia :roll: Nie uważam też nikogo za gorszego jeśli ma 1 metr czy 1,5 m wzrostu! To Ty powinnaś jeszcze raz poczytać moje posty, bo do tej pory ich nie zrozumiałaś tylko wzięłaś do siebie. Nie jesteś pępkiem świata - ONE NIE BYŁY KIEROWANE DO CIEBIE. I tyle w tym temacie.

 

Do annaoj20008 : Staram się nie wdawać w dyskusję z burifanek, bo to nie ma sensu.

Pomogę chętnie - na pytania odpowiem w moich komentarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na forum, ale po tym całym zamieszaniu z burifankiem i igmą jest mi jakoś dziwnie smutno.

Igma zawsze służyła nieocenionymi radami i nikogo nie zostawiła bez pomocy.

Jeszcze bardziej odczujecie jej zniknięcie, jak będziecie bliżej wykończeniówki. Zróbcie coś aby wróciła na forum Salsy. Może burifanek coś wymyśli. Szczerze mówiąc czytałam parokrotnie posty igmy i burifanka dotyczące umiejscowienia zlewu w kuchni i jak dla mnie igma nie chciała podważyć niczyjego wzrostu i niedomytych garów. Ja bym potraktowała to pół żartem pół serio. Natomiast wypowiedź o dziecku i drucie kolczastym, jest conajmniej nie smaczna i trafia w bardzo czuły kobiecy i matczyny punkt.

W końcu napisałam co o tym myślę.Zapewne posypią się teraz gromy, ale cóż celem forum nie jest wzajemne obrażanie tylko wymiana doświadczeń i pomoc. No chyba, że mysli ktoś inaczej.

 

@shira, u mnie policzono 418 metrów tynków. Osobiście nie sprawdzałam.

Salsa dłuższa o 1 metr.

 

jeśli mówimy już o dokładności to wypowiedź o drucie kolczastym nie jest wypowiedzią burifanka.

Nie możecie takich spraw załatwiać na pw,tylko spowrotem rozgrzebywać tą sprawę.To jest ich sprawa i już a my moze zacznijmy pisać o salsie,a nie oceniać jedni drugich. Wina nie leży po jednej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało się zażegnać konfliktu, a szkoda. Naprawdę wystarczyło by trochę dobrej woli wszystkich.

Emocje nie opadły, a miałam nadzieję... :(

Przerzucanie winy i szukanie kto co napisał, a czego nie nie ma sensu i do pogodzenia nie doprowadzi. Szkoooda :cry:

 

 

Dzisiaj założyli rynny na naszym domku. Wygląda coraz lepiej. W środku jest juz tylko 80% wilgotności :lol:

Jak zaczną się gładzie, to pewnie wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało się zażegnać konfliktu, a szkoda. Naprawdę wystarczyło by trochę dobrej woli wszystkich.

Emocje nie opadły, a miałam nadzieję... :(

Przerzucanie winy i szukanie kto co napisał, a czego nie nie ma sensu i do pogodzenia nie doprowadzi. Szkoooda :cry:

 

 

Dzisiaj założyli rynny na naszym domku. Wygląda coraz lepiej. W środku jest juz tylko 80% wilgotności :lol:

Jak zaczną się gładzie, to pewnie wzrośnie.

 

nic już nie rozumiem-przecież sama do tego wróciłaś i wyznaczyłaś burifanka jako osobę winną,a ja spokojnie piszę,żeby wreszcie dać spokój.

A tu piszesz zupełnie odwrotnie do tego co ja napisałam. A do pogodzenia na pewno nie doprowadzisz jak będziesz wskazywała winnego..Sprawa dziewczyn koniec kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tak w życiu bywa, że ten kto chce dobrze dostaje w łeb.

Wycofuję się z prób pogodzenia dziewczyn, bo zaraz się okaże, że też coś nie tak napisałam i będę kolejną winną.

 

U nas leje, hula wiatr, więc jeszcze bardziej cieszę się, że nasza Salsa ma rynny, a wszystkim czytającym życzę spokojnej nocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tak w życiu bywa, że ten kto chce dobrze dostaje w łeb.

Wycofuję się z prób pogodzenia dziewczyn, bo zaraz się okaże, że też coś nie tak napisałam i będę kolejną winną.

 

U nas leje, hula wiatr, więc jeszcze bardziej cieszę się, że nasza Salsa ma rynny, a wszystkim czytającym życzę spokojnej nocy .

 

ja poprostu chcę uświadomić,że pogodzenie igmy i burifanka nie będzie możliwe,gdy będą podziały.Gdy inni będą za jedną lub drugą-to tylko pogłębi konflikt.

 

Zacznijmy proszę pisać wyłącznie o salsie.

U nas też hula wiatr,narazie nic się nie dzieje w naszym domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chcialam spytac o balkony, jak sie je zabezpiecza , czym, czy daje sie jakas blache , styropian dodatkowa wylewke , jesli ktos ma prosze o zdjecia :)

 

U Nas tez leje , niestety :(

 

 

 

 

http://img24.imageshack.us/img24/2357/z5498266x.jpghttp://img24.imageshack.us/img24/z5498266x.jpg/1/w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje burifanek :)

 

 

 

Nie ma za co :D

 

 

Szkoda że już mamy wylane balkony bo jest coś takiego jak łączniki balkonowe dzięki nim między innymi nie tworzą się mostki termiczne a balkon wylewany razem ze stropem to potężny mostek termiczny i dlatego trzeba go dobrze ocieplić i zaizolować znalazłam na forum Mu już chyba nie skorzystamy ale może ktoś kto zaczął budowę to może wykorzystać

tutaj link

 

http://www.halfen.pl/t/91_7062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...