Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasze okna orzech dwustronny na dzien dzisiejszy kosztuja 10200 złotych :) moze bede troche tansze w lutym :)

A ile Wy placiliscie za okna?

 

 

Wracając do okien dzisiaj dostałam w końcu wycenę do 14 grudnia firma konkurująca z Oknoplastem dała specjalną ofertę okna w podwyższonym standardzie w cenie standardowych

kolor obustronny złoty dąb,szyba 1.0,ciepła ramka i metalowe klamki w cenie 6783 zł brutto z montażem chyba dobra cena :wink: od razu z rana Mi się humor poprawił :D

 

Dobrą dostałaś cenę na okna.U mnie wyszło podobnie.Okna mam troszkę powiększone niż w projekcie(kolor orzech obustronny).Zresztą na rynku jest teraz tylu producentów ze jest w czym wybierać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wycenę Oknoplast Kraków, profil Platinium obustronny kolor orzech 9400plus szprosy jedno pole 25 zł.Teraz zastanawiam się nad drzwiami może coś doradzicie?

 

 

Czyżby budowa w okolicach Krakowa? Ja też teraz jestem na etapie poszukiwania drzwi i bramy garażowej .Kolor jak Twój : orzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wycenę Oknoplast Kraków, profil Platinium obustronny kolor orzech 9400plus szprosy jedno pole 25 zł.Teraz zastanawiam się nad drzwiami może coś doradzicie?

 

 

Witaj Oknoplast się ceni za Firmę trzeba zapłacić co zrobić :-? Co do drzwi to trudno wybrać tyle tego teraz jest My zdecydowaliśmy się mimo wszystko na węższe takie standardowe bo nie ma problemu z kupnem a i po czasie gdyby się wyrobiły wymienić można.Szerokie są ładne ale też sporo kosztują i trzeba zamawiać bo kupić chyba od ręki to nie za bardzo można.Podzwoń po Firmach gdzie robią i może coś znajdziesz.Spróbuj też do Mojego wykonawcy on Mi kiedyś mówił że ma kogoś kto takie drzwi drewniane na wymiar robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do langerob25 skąd wziąłeś taki projekt Salsy?

czy Twój numer gg jest aktualny ponieważ wysłałem Ci wiadomość i prosiłbym o odpowiedź.

 

Włączyłem gg ,ale nic nie dostałem :roll:

Spróbuj jeszcze raz,może pomyliłeś nr.

Chyba,że mój nowy antywir coś mi blokuje,bo dawno nic nie dostałem :-?

Odpiszę jutro na pewno,teraz śmigam spać :D

Projekt oryginalny dostosowany przez architekta.Zmieniony dach i przedłuzony dom o metr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytac czy można by było zobaczyc Twój dom w budowie jezeli tak to mógłbyś podac swoja lokalizacje my mieszkamy koło Radomia, więc jakbyś mieszkał z tej strony krakowa to moze bysmy z żoną zrobili sobie wycieczkę. No ale to juz zależy od Ciebie. a jeszcze chciałem zapyta o koszt przeróbki projektu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja projektu plus zmiany kosztowało mnie 2700 pln plus 400 pln za zmianę stropu.Za pierwszym razem startowałem o PnB bez zmiany dachu nad garażem ,jednak MPZP wgasło i musiałem starać od zera o WZ i PnB miałem troszkę czasu i zmieniliśmy dach na garażem.Mieszkam na trasie Kraków -Oświęcim ,20 km od Krakowa.Napiszę Ci wszystko na PW.Serdecznie zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...