Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mamy nareszcie SSO (uff) i zamówiliśmy już okna i bramę garażową. Okna Veki (ciemny orzech, dwustronny), a brama Wiśniowskiego- razem 12900. Mamy 2 okna więcej, ponieważ mamy dodatkowy pokój nad garażem. Cena chyba przyzwoita? tak nam się przynajmniej wydaje :D

 

Mieliśmy dzisiaj gości (przyszłych salsowiczów). Salsa im się spodobała, Jak sie słyszy słowa uznania to aż się fajnie robi na duszy, a jak to mobilizuje do dalszej pracy :)

 

Do Mariusz22

Kolor dachu czarny? Dobrze widziałam?

My tez taki mamy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich.

Proszę o informację, czy da się przenieść duże okno tarasowe na boczną ścianę w salonie? Mam zamiar zamienić miejscami okno tarasowe i okno boczne, ale nie jestem pewny czy mi się zmieści. Bo obok przecież jest kominek.

Czy mógłby ktoś to zmierzyć w swojej salsie i dać odpowiedź?

Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Proszę o informację, czy da się przenieść duże okno tarasowe na boczną ścianę w salonie? Mam zamiar zamienić miejscami okno tarasowe i okno boczne, ale nie jestem pewny czy mi się zmieści. Bo obok przecież jest kominek.

Czy mógłby ktoś to zmierzyć w swojej salsie i dać odpowiedź?

Dziękuję i pozdrawiam!

 

czy okno tarasowe byłoby w takim wymiarze jak w projekcie?

czyli 2 skrzydła?myślę,że się zmieści,ale to też zależy od kominka,mój będzie troszkę rozbudowany-tzn zajmuję trochę ściany :) ale jak będę na działce to zmierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...