Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chwilowo nie mam czasu na zamieszczenie zdjęc w dzienniku więc pomyslałam, że tu cos skrobnę...

Przez ostatni tydzień murarze postawili reszte ścian nośnych i zabrali się za szalowanie stropu. Prawdopodobnie we wtorek będziemy zalewać. Trochę zeszło się z tymi szalunkami bo ciągle czegoś brakowało- jak nie desek to stępli. A tego dziadostwa poszło u nas grubo ponad 200 sztuk. No ale w koncu się udało. Wczoraj wieczorem mój mąż spacerował sobie po naszym przyszłym pieterku i podziwiał widoki.

Obiecuję, że już w krótce zamieszczę zdjęcia- bo tych mam sporo- ale jedyny czas jaki spedzam przed komputerem to w pracy a tu niestety nie dysponuje zdjęciami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie, zaplanowane prace wykonane tj. wstawione okna, oczyszczalnia, ocieplenie poddasza , regipsy, alarm, prąd (prawie), położone rury do wody i scieków, połaczenie garazu z domem , zaraz zabieram się za wstawianie zdjęć, pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Ty już po urlopie Ja jeszcze przed.Planuję dłuższy urlop może z półtora miesiąca,chciałabym żeby wszystko było skończone i mogłabym doglądnąć wszystkiego żeby nie zostawiać za dużo mężowi na głowie,Panowie wolą cięższe prace a Panie są od organizacjii całośći budowy tak z reguły bywa ale pewnie nie u Wszystkich.Chcemy zacząć z grubej rury mają wejść wszyscy w jednym czasie Panowie wstawiać okna i drzwi,póżniej elektryk i hydraulik po nich tynkarze a na końcu jak zrobimy próbę podłogówki wylewkarze a na koniec może jeszcze Panowie założyć rolety antywłamaniowe bo więcej chyba latem nie da się zrobić.W pózniejszym czasie jak wszystko ładnie wyschnie i wyparuje może zaczną ocieplać poddasze i kłaść płyty wtedy najgrubsza praca zostanie skończona chyba najważniesza bo pochłania najwięcej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani po baaaardzo długim czasie.

Fajnie, że kolejne osoby zdecydowały się na Salsę. Trzymam kciuki.

Powiem tylko, iż jest superancka, bo OD TYGODNIA MIESZKAMY.

Marzenia się spełniły!!!!!

Nawet zostało na drobne urzadzenie się, chociaż czekamy jeszcze na zabudowę w wiatrolapie i meble dla syna.

W piątek uprawomocniła się decyzja ODBIORU BUDYNKU!!

W maju tynkujemy na zewnątrz, a w czerwcu podbitka.

Uff, przede mną tylko papiery zwiazane z rozliczeniem Vat-u.

Zrobie jakąś małą sesję zdjęciową i coś wrzucę.

Aaa... na razie odpuściliśmy sobie kominek, bo mam w planie trochę droższy, chociaz miejsce i dziury+ nawiew są.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ...

 

WIELKIE GRATULACJE!!!!! Tak szybko uporaliście się ze wszystkim kto by pomyślał chyba mieliście tempo mega ekspresowe ale ile radości teraz! Jak znajdziesz czas to wstaw zdjącia do Dziennika bo chyba przez ostatni nawał pracy nie miałaś czasu.Napisz jaki koszt rolet antywłamaniowych bo się przymierzamy do zakupu i czy z montażem czy bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shira3 Co tam u Ciebie ? czy na budowie coś się dzieje,co robicie w środku? pochwal no się bo pewnie Wszyscy ciekawi.

 

Na początek witam wszystkich, szczególnie cieplutko nowych salsowiczów:). Jesteśmy po tynkach wewnętrznych. W pokojach,holu i wiatrołapie gips. Reszta piaskowe. Zrobiło się fajniutko. W praktyce potwierdziło się min., że ze ścianą na tv w salonie będzie jak chcieliśmy.Zbieramy się do zrobienia foto. Po niedzieli coś wkleimy.

Ach gdyby nie ta kasa: 11.340 za 479m.kw. :(

Edytowane przez shira3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy kupić działkę - weźmiemy na nią kredyt pod hipotekę, na budowe domku też weźmiemy kredyt hipoteczny. Wiecie może czy jest później możliwość połączenia takich kredytów w jeden? Najpierw kupimy działkę, później sprzedamy nasze mieszkanko, wpłacimy pieniążki na konto, przeprowadzimy sie do teściów i weźmiemy kredyt na budowe domu z wkładem własnym:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po mojej bardzo długiej nieobecności. U nas w raz z przyjściem wiosny ruszyły prace w salsie,na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak:elektryka skończona,tynki kończą jutro,w maju hydraulika i dach.W dzienniku kilka nowych zdjęć.

 

NO !!! norola już myślałam że się z Nami pożegnałaś oj długo Cię nie było!!! ale za to ile w domku zrobione wklejaj zdjęcia na Chomika bo sie doczekać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZ RACJE ewula83.....ja też nie mogę zobaczyć fotek w dziennikach budowy - burifanka i noroli :(

nie wiem co się dzieje :(

 

 

Rzeczywiście linki się nie otwierają ale jak się wejdzie normalnie przez stronę chomikuj.pl to można wszystko zobaczyć wkleję Wam linka swojego chomika a na dole mam dodane inne chomiki Naszych Salsowiczów możecie przez nie wejść i pooglądać.

 

http://chomikuj.pl/budowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...