Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy ponownie!

W tym roku ruszyła u nas w końcu budowa i obecnie jesteśmy na etapie montażu więźby. Co do kwesti zwiazanej z kuchnią- to my mamy wejście od holu, podoba nam się takie rozwiazanie i nie widzimy problemu jeżeli chodzi o ustawienie mebli, ale to kwestia gustu. Zresztą widzieliśmy domek u rrober1975 - jeszcze raz wielkie dzięki za pokazanie domku!

IwonaŁukasz gdzie budujecie konkretnie jeśli można wiedzieć? Pozdrawiamy

 

Hej :) Pokażcie jakieś fotki Waszego domku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas od dłuszego czasu tez sie nic nie dzieje. oczywiście szalunki zdjęte więc domek wyglada troszke ładniej ale nic od wiosny nie urosło. (poza chwastami) ...

wstepnie jesteśmy umówieni z murarzami na wrzesień ale tez nie wiem czy to sie nie zmieni ponieważ podłapali duża robote gdzie indziej i najchętniej odłozyli by nas na wiosnę, pan murarz jest naszym znajomym więc grzecznie zapytali czy nie robi to nam różnicy kiedy przyjdą? co prawada kredyt mnie nie goni ale juz tak długo nic sie nie dzieje, że nie mam ochoty znowu odkładac budowy na później. tak więc raczej spotkamy sie we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani, starzy i nowi Salsomaniacy.

Również odwiedzam forum i wszystkim cichutko dopinguję.Ostatnio zrobiliśmy elewację i przymierzamy się do kostki przed zimą. Planuję jeszcze upiększyć wejście płytkami(ścianę), ale chwilowo nasz majster od płytek jest zajęty.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani, starzy i nowi Salsomaniacy.

Również odwiedzam forum i wszystkim cichutko dopinguję.Ostatnio zrobiliśmy elewację i przymierzamy się do kostki przed zimą. Planuję jeszcze upiększyć wejście płytkami(ścianę), ale chwilowo nasz majster od płytek jest zajęty.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Witaj

Super, że już mieszkasz i ślicznie urządziłaś wnętrze. Mam prośbę, abyś pokazała zdjęcia swojej kuchni i elewację domku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My budujemy na podkarpaciu tzn budujemy to chyba za duze slowo bo dopiero kupilismy projekt i zaczynamy przeprawe przez cala papierkowa podroz ;-) mam nadzieje ze jakos to przetrwamy... ;-)

 

Witaj w gronie salsowiczów i życzę powodzenia w tej przeprawie papierkowej. Nam ta cała papierologia zajęła cały rok.

Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani....u mnie bardzo po wolutku wszystko się dzieje. w tym tygodniu otrzymalismy po 3miesiacach warunki zabudowy :)

Nasza działka miesci sie w Świerkach woj. dolnośląskie - potrzebuje dużo ziemi na tą działkę na wyrównanie terenu, doradźcie co zrobić , może znacie kogoś z mojego regionu , kto odda ziemie? Chętnie przyjme:)

pozdrawiam wszystkich serdecznie!

NIECH SIĘ MURY PNĄ DO GÓRY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...