Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeśli chodzi o wizualizacje łazienek to zamieściłam kilka fotek. jakość nie jest najlepsza bo musiałam je zrobić aparatem ale coś widać...

 

Bardzo jestem ciekawy jak wyjdzie to Hanabi Hiro.Też coś takiego chciałem na górze w łazience.Twoja będzie na pewno wcześniej to coś odgapię.

 

langerob25 bardzo ładna elewacja możesz napisać jakich farb użyłeś?

Dzięki.Tynk Silikonowy Caparol ,a kolory z wzornika Kabe K10580 i K10130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas układanie glazury w toku. Płytki położone są już w kuchni i w salonie( tu płytki położone są tylko dookoła salonu w środku będą panele), a od wczoraj układają się w łazience na dole. Dopóki będzie padało glazurnicy będą pracować a u nas ale jak tylko pogoda się poprawi muszą iść na inną budowę dokończyć tarasy. Więc teoretycznie lepiej dla nas by było aby padało ale z kolei przez deszcze nie może rozpocząć pracy ekipa od elewacji. Już sama nie wiem co gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas prace pomalu posuwaja sie do przodu Widac juz zarys dachu Narazie jednak przerwa :-( Czekamy na klinkier kolor antracyt Ma byc do dwoch tygodni dostarczony, bo niestety nie ma go obecnie na magazynach i zostal zamowiony A jutro wkracza elektryk i bedzie robil przylacz ;-) Takze malymi kroczkami do przodu;-) Pozdrawiamy Zamiescilam kilka zdjec: http://anetapawel.extradom.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też praca wre...

od soboty wkroczyła ekipa od elewacji. Mieli zacząć kilka dni wcześniej ale deszcze im to skutecznie uniemożliwiały. Wczoraj dostałam próbniki i przede mną ważna decyzja- mianowicie kolor elewacji. Myślałam, że dostane zawału gdy zobaczyłam ilość kolorów. Dziś pojechałam z szefem ekipy wybrać parapety zewnętrzne. wybór padł na klinkierowe w kolorze ciemny brąz gdyż te najbardziej pasują do naszych okien.

Prace na poddaszu chwilowo stoją gdyż szwagier wyjechał na urlop ale w weekend wraca i od poniedziałku wkracza znów do akcji. Na szczęście do zrobienia została tylko klatka schodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i zapomniałam. Był tez pan od schodów. Osobiście zrobił pomiary klatki schodowej. Ma wycenić nam dwa modele które najbardziej przypadły do naszego gustu ale zanim podejmiemy ostateczna decyzję w sobotę wybieramy się za Warszawę do siedziby firmy, żeby na własne oczy zobaczyć jak prezentują się wybrane przez nas schody. Przy okazji odwiedzimy OBI i inne sklepy o podobnej tematyce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ekipa od elewacji cały czas działa. Dziś nawet dostałam telefon od męża, że jeśli chcę to mogę jechać i zobaczyć bo jedna ściana już jest gotowa. Podobno wyszło bardzo ładnie. Niestety muszę mu wierzyc na słowo bo z pracy nie jestem w stanie się urwać. Podejrzewam, że na chwilę obecna już dwie ściany są gotowe bo takie było założenie ekipy.

Schody mamy wybrane. Wczoraj dostałam ostateczny projekt i wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja skończona. Ekipa naprawdę super. Zrobili wszystko o co poprosiłam, sami w wielu kwestiach doradzili. No i przede wszystkim wszystko sprawnie im szło. No poza dniami kiedy padało :-). Kiedy wczoraj po pracy czyli po 21 pojechałam na chwilkę na budowę zastałam tam idealny porządek zarówno dookoła domku jak i w środku.

Wczoraj byliśmy w warszawie- zamówiliśmy schody wewnętrzne. Wycena opiewa na 12 000 zł (schody, montaż, barierka na schodach i na klatce schodowej) maja być montowane w połowie września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze. Zakończyliśmy układanie płyt k-g. Na klatce schodowej zrobiła to nasza ekipa od elewacji a łazienkę górną i resztę sypialni dokończyliśmy razem z mężem sami. No w łazience pomagał nam kolega, gdyż ja nie byłabym w stanie utrzymać płyt. Ale w przykręcaniu ich doszłam naprawdę do niezłej wprawy :-)

teraz zostało tylko gipsowanie i szpachlowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...