Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My teoretycznie już moglibyśmy się przeprowadzać bo wszystko jest gotowe. ściany już dawno pomalowane, panele położone, nawet meble czekaja na rozpakowanie i złożenie. Ale dopiero jutro ma przyjechać firma od pompy ciepła i ją uruchomić. No i teraz pytanie- ile czasu dom będzie się nagrzewał. Bo tylko to wstrzymuje nas przed przeprowadzką. Zastanawiam się czy to będzie jeszcze w tym roku? :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa działa i grzeje. Byliśmy wczoraj wieczorem z Pawłem w domku to temp. z 3 stopni podskoczyła na 14. W ciągu niecałych dwóch dni grzania. Zobaczymy jak będzie dalej.

miałam okazję wypróbować nasz odkurzacz centralny. W naszej sypialni nie ma jeszcze położonej wykładziny w związku z tym wszyscy wchodzą tam w buciorach. Wczoraj wszystko zamiotłam i dokładnie odkurzyłam. teraz zakaz wstępu. a odkurzacz- fajna sprawa, tylko moim zdaniem mamy za długa rurę - bo 12 m. Jak na jeden pokój to za długa tym bardziej, że na górze w każdym z pokoi jest wejście do odkurzacza. Ale na dole wejść jest mniej więc tam na pewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam wszystkich po dłuższej chwili nieobecności ;-)

 

Widzę, że u was też cały czas praca i praca przy Salsie. Pięknie już te wasze domki wyglądają ;-)

A u nas ekipa już wróciła i działają. Tynki mamy, teraz robią nam sufity i zrobili schowek nad całym garażem - rewelacyjny pomysł, wymyślili fajnie. Mamy już zakupione schodki strychowe i czekają na montaż. Dziś ma być Pan od grzejników i podłogówki - wymierzy obliczy i wyceni. Pomału pomału do przodu ;-)

 

Tysia powiedz mi jakiej firmy macie te panele w sypialni i jaki to dokładnie kolor. Myślałam też o podobnym, muszą być jaśniejsze, bo chciałabym czarne meble do sypialni. Drzwi wewnętrzne też fajne, też nam się taki wzór podoba ;-)

 

Ewula dodaj nowe zdjęcia Powiedz mi z czego robiłaś te przypory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziewczyny widzę, że czasu nie marnujecie ;-) Postępy piękne. Fajnie ci wyszła Tysiu ta łazienka na dole. Ty tą ściankę w garderobie masz tak jak w projekcie? bo ja jej jeszcze nie mam, będzie przesunięta bliżej drzwi i pogłębi mi się trochę ta garderoba. Ale tą ściankę dopiero będą robić. Wklejaj kolejne zdjęcia - ciekawi mnie ten wiatrołap ;-)

 

Ewula fajna tapeta, podoba mi się, a żyrandol w sypialni też mam taki upatrzony tylko w czarnym kolorze :-)

 

A u mnie ekipa szaleje. Mamy już gotowe sufity, a teraz ciągną rurki i zakładają kaloryfery. No i zrobili mi schowek nad całym garażem i super im to wyszło. Oby tylko do przodu ;-)

 

Wrzuciłam kilka zdjęć http://anetapawel.extradom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu pomału ogarniam ten cały bałagan, przez ostatnie dni zmobilizowaliśmy się z pawłem. Codziennie wieczorem po pracy jeździmy do domku, sprzątamy, składamy meble i takie tam. Chociaż meble składam głównie ja sama- nawet nieźle mi to wychodzi.

Wczoraj miałam wolne więc się zawzięłam, posprzątałam cały dół i złożyłam największą komodę. Wieczorem wszystkie meble w salonie stały już na swoim miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...