Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!!

Wesołych spokojnych i radosnych Świąt dla wszystkich salsowiczów!!! ;-)

 

Chwilę się nie odzywałam, ale ruszyliśmy do przodu W końcu zaczynamy zabawę z płytkami. Mamy już drzwi wejściowe, w planie były inne, ale wyszło inaczej ;-) nie mogę się na nie napatrzeć, tak mi się podobają ;-) W pomieszczeniu gospodarczym też już mamy płytki i piec już wisi, garaż też już gotowy. Teraz malowanie ścian, układanie paneli i czekamy na schody.

Widzę, że inni też już zaczynają budowy, fajnie im więcej nas salsowiczów tutaj, tym ciekawiej.

 

Dziewczyny Tysia i Ewula co tam u was?? jak Święta Wielkanocne wam mijają w nowym domku? Dawno was tutaj nie było i taka cisza ...

 

Dodała nowe zdjęcia na stronie http://anetapawel.extradom.pl/

 

Zapraszam do oglądnięcia i opinii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas niestety nic nowego.

święta spędziliśmy poza domem.nie mam jeszcze zwyczaju wyprawiania większych imprez u siebie (za duża rodzina) a poza tym jestem teraz w 9 miesiącu ciąży więc ledwo co się ruszam, no i z tym związane są wszystkie wydatki.

w domu wszelkie prace ustały. Paweł wraca z pracy koło 20 a nawet później, w weekendy też pracuje więc nie ma czasu na odpoczynek a co mówić o dodatkowych zajęciach.

postaram się zamieścić nowe z zdjęcia bo zdaje się że mam zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! śliczna dziewuszka!

A u nas wreszcie po 2 latach przestoju - kończymy!

Kto z was ma już wykończoną kuchnię albo fajny projekt takowej - pochwalcie się zdjęciami. Mam pierwszy projekt i jest....dziwny - wstawiłam fotki w dzienniku - zajrzyjcie plisss Potrzebuję pomocy - za chwilę wchodzi hydraulik to już musi wiedzieć co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim, ewola gratuluje slicznej coreczki. shira jestesmy na etapie wybierania kuchni nie uwierzysz prawie identyczny projekt nam zaproponowano tylko zlewozmywak pod oknem ,tez nie bardzo mi sie podoba , szukam i nic ciekawego nie moge znalesc. moze ktos ze SALSOWICZOW wstawil zdjecia swojej kuchni .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zbyt to wszystko wyrazne i nie po dokańczane , zlewozmywak ma być w rogu ,pod szafka rogową ,piekarnik ma być tylko ten w zabudowie .tak widzę w przyszłości moją kuchnie :)a i zdjęcie nr 1 i 2 pokazują wejścia do kuchni

kuchnia5.jpg

kuchnia7.jpg

kuchnia8.jpg

kuchnia6.jpg

Edytowane przez al-ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewula gratuluje ślicznej niuni!!!!!!

U nas cały czas do przodu. Łazienka górna w końcu cała w płytkach, ściany nabierają koloru, chociaż idziemy w jednej tonacji kolorystycznej ;-) Także dużego wyboru barw u nas nie ma. Ale ja lubię taką prostotę kolorystyczną ;-) No i mamy kuchnie!!! Mebelki skręcone i czekają na pozostały sprzęt. No ale cóż jeszcze dużo dużo pracy przed nami. Ale jak pomyśle sobie, że rok temu dopiero zaczynaliśmy, to teraz strasznie się cieszę widząc na jakim teraz etapie jesteśmy... Teraz czas na dokończenie łazienki na dole, potem panele i schody. Wrzuciłam nowe zdjęcia.

Pozdrawiam

Aneta

 

http://anetapawel.extradom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewora dziękuje ;-) wyślę ci prywatną wiadomość z moim adresem mailowym to wyślij mi kilka zdjęć z twoich poczynań ;-) Jakie robisz schody? jaki masz projekt? ja mam dwie próbki koloru, ale żadna mi się nie podoba :-( Chcę ciemniejszy brąz, a te narazie wyszły raczej jak mahoń.

Mam już kupione panele na górę, ale zastanawiam się teraz na dołem. Czy dać inny kolor, czy położyć też ten sam co u góry? Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki al-ka Wysłałam ci prywatną wiadomość

Byłam dziś u Pana od schodów, bo obie próbki koloru mi się nie podobają i na jutro ma przygotować kolejne dwie. Oby, któraś była ok i robimy. Czekam też na drzwi wewnętrzne, a narazie przed nami układanie paneli I do przodu ;-)

A co u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy stan surowy zamknięty . Na dalsze prace to musimy czekać ,ponieważ nie mamy prądu i co najgorsze nie wiadomo kiedy będzie :bash: ( a domek powstał za pomocą agregatu ) mam nadzieje ze znajdziemy jakieś rozwiązanie żeby działać dalej:) Miło patrzeć na wasze postępy w wykańczaniu domku kuchnia już jest b. ładna ,a co dopiero jak będzie skompletowana z AGD ,.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

M & E & Salsa napisał:

 

hej hej szukam hydraulika do Naszej Salsuni - powiedzcie mi ile zapłaciliście za całość czyli?

kotłownia piec z podajnikiem, ogrzewanie, kanaliza, woda itp

Powiem że ceny zaczynają sie od 22000 do 27000 zł

dzieki za odpowiedź

 

Wg. mnie wszystko zależy od materiałów jakie chcesz... lepsze a troche droższe czy te tańsze... jaki piec bo duże różnice cenowe są jeśli chodzi o marke... ile podługówki będziesz miał itp. Ja za swoją hydraulikę dałem w całości około 33 000 (robocizna z materiałami). W tym były wszystkie prace jakie związane były z wodą ogrzewaniem i sciekami... od podłączenia wody, ogrzewania, rozprowadzenia instalacji wodnej w mieszkaniu, podłączenie pod zbiornika na nieczystości itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cisza się zrobiła na forum... wszyscy zapracowani...

U nas też praca i praca i końca nie widać ;-) Mamy już zrobiony kominek, zmontowany sprzęt w górnej łazience, dolna też już ku końcowi się ma. Panele u góry prawie skończone, w poniedziałek reszta i cały dół ma być zrobiony, a we wtorek wchodzi pan ze schodami. W środę natomiast montaż drzwi wewnętrznych. I oby do przodu...

A jak tam u was prace???

 

Aneta

 

http://anetapawel.extradom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chyba na przerwie wakacyjnej

U nas też powolutku do przodu .Poddasze wykonane własnymi ręcami ,kuchnia zamówiona, kafelkarz umówiony ,podłoga do salonu wybrana.Kominek ma powstać z początkiem sierpnia.

I wiadomość z ostatniej chwili : do 4 tygodni mają podłączyć gaz.

Plan na ten rok : ŚWIĘTA WE WŁASNYM DOMU 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...