Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ten z pozoru mały domek jest naprawdę bardzo funkcjonalny, nie ma w nim zbędnego miejsca, które przecież kosztuje. U mnie chłopaki uwijają się ciągle z płytkami na parterze, kończą w kuchni i w łazience. Dzisiaj zaczęli w holu i wokół kominka. Gałazka koło schodów została ukończona, tylko fugować :p Jutro wybieram się ustalić szczegóły szafy do wiatrołapu. Ogród powoli zaczyna oczyszczać się z pozostałości po budowie- rączkami mojego męża oczywiście. W łazience mam już kabinkę prysznicową , radio w niej działa, a cała reszta to zobaczymy :wink: Zamówiłam kran do łazienki i do kuchni z KFA. Nareszcie mam klucz do własnego domu :D - wstawione drzwi Euronord. Pokoje na poddaszu są już pomalowane, a właśnie i zamówiłam sztachety na ogrodzenie z olchy na 1,50 m - słupki już stoją. Montaż bramy za dwa tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

msjanuszewscy Witam i życzę dobrej pogody, my dopiero jesteśmy na etapie posiadania działki i podziwiania waszych postępów w budowach, gromadzimy wszystkie fotki od DOBRYCH LUDZI i gotujemy się do startu myślę że w przyszłym roku ruszymy, na pewno będzie to SALSA.

TRZYMAMY KCIUKI ZA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzycho* jarównież witam .jeśli chodzi o nasze postępy w budowie to również działka - w tym roku ogrodzenie i trawa. na drugi rok przyłącza i krzewy z trzech stron działki ( planujemy kupić tuję szmaragdową) no a póżniej zakup projektu -oczywiście salsa no i powoli budowa .Więc pewnie wcześniej sie wprowadzisz niż my.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że kolory dla mnie to jest problem. Mogą zniszczyć dobry wygląd wszystkiego. W piwnicy wokół barku miała być oliwka, a wyszła ....zieleń :o Pasuje jak pięść do nosa. Tyle, że barek piwniczny wykończe dopiero za rok, dwa, więc problem niewielki. Przemaluje ściany, albo położe kamień i bedzie spokój. Z próbek już wybierałam - meble kuchenne i o zgrozo .... :evil: nic nie powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem cosię dzieje na tych naszych skrzynkach -mamy je na prywatnej domenie (mąż wykupił miejsce na serwerze w prywatnej firmie ) a osoba która prowadzi nam tą strone jest obecnie za granicą ,więc nie możemy nic zrobic w tej sprawie .Jednak lada dzień wraca masz "moderator "i to naprawi. przepraszam wszystkich za te utrudnienia !A ten moderator to kolega mojego męża , więc dlatego cierpliwie czekamy! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzycho* tak jak mówiłam zdjęcia doszły. ajak je otworzyłam............TO ZANIEMÓWIŁAM !!!działeczka przepiękna !! A ten skalniak!!!po prostu siedziec i podziwiać . Właśnie o coś takiego nam (czyt.mąż i ja )chodzi. Jednak na razie " unas jest ściernisko,ale będzie..."przecudne miejsce na domeczek salsa. Więc powolutku do przodu.

 

krzycho* gratuluję pomysłów na urządzenie działki i trzymam kciuki za Waszą budowę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BG dzięki za nowe zdjęcia. A co do kolorów w kuchni to ja jak myślę o mojej to mam przed oczami właśnie beże, trochę kremowego i oliwka, ale nie za dużo. Przecież nie maluje się teraz wszystkich ścian na taki sam kolor. To zależy w którym miejscu i jak jest oświetlony. A oliwka z ciemnobrązowymi frontami wygląda naprawdę dobrze, tylko wybieraj gotowe kolory. Jeszcze pierwsza łopata nie wbita a ja już o wnętrzach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monika za potwierdzenie kolorków, chociaż dylemacik mam nadal :roll: Z dzisiejszego dnia jestem zadowolona. Zakupiłam kuchenkę i zmywarkę - przyjadą w poniedziałek. Lodówka zaliczkowana, mam nadzieję że do piątku też dojedzie, bo w piątek montaż mebelków kuchennych :p Nie mamy jeszcze okapu. Mężuś wysłał właśnie zapytania do sklepów internetowych, czekamy na odpowiedzi :-? Wpadłam do Salsy na kilka minutek. Kabinka już stoi, umywalka i kranik czekają na montaż. Muszę jutro kupić kawałek granitu na blat i znowu będzie problem z wyborem :o Nie mam jeszcze kibelka, a kibelek ważna rzecz.... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...