Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam,wczoraj mieliśmy spotkanie z architektem w sprawie adaptacji naszej salsy :) pod koniec maja,początek czerwca mamy dostać pozwolenie na budowe,tak wiec latem zaczniemy budować :)

Mam pytanie do BG-czy braliście kredyt ? i jeśli mogę zapytać jaką sumę?

My będziemy brać kredyt jak większosć budujących(chcemy jednak budować sami i wykańczać sami),po to by zaoszczędzić jak najwiecej pieniędzy i aby wziąc mały kredyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Langerob25, to TV widziałam kilka dni temu i jest w folii :o Jak tam Salsowicze przed długim weekendem ? Ja cały dzień siedzę nad sprawozdaniem, żeby umysł trochę odstresować przez weekendzik i zakasać rękawki w Salsie :wink: Może i jakiś mały grilek będzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualizacja jest świetna :) czy ktoś może podać mi linka do tej strony,na której jest ta wizualizacja?bo ja nie mogę znależć,z góry dziękuję...

BG nie masz jakichś nowych fotek dla nas? :wink: :lol:

 

tutaj ,wizualizacja jest w zakładce wnętrza

dzięki serdeczne ,ze tak szybko odpisałeś:) teraz juz wszystko wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To długi weekendzik nam się zaczął. Dwa piwka wypite :wink: Jedno postawił majster :o Chciałam się pochwalić, że właśnie została uruchomiona kuchenka, zupkę można grzać. Może już nie będę na budowie o suchych kanapkach :-? Kranik do zlewu zamontowany i działa. Na początku nawet działał za bardzo :roll: , bo lało się w zlewie. Na budowie ciągle bałagan, ale Salsa pięknieje. Zdradzę coś .... robimy elewację, zamontowaliśmy bramę i....mam intenet :p A teraz największa tajemnica: miałam gości :D , Salsowiczów :o , czytających nas Salsowiczów, ale nie piszących, oczywiście na forum muratora :wink: M i A pozdrawiam gorąco i mam nadzieje, że oprócz czytania napiszecie coś, bo Was administrator przyblokuje :wink:. No to, co? Pewnie jakieś fotki........?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!ja ostatnio również zapracowana _bawię się w ogrodnika-ukorzeniam tuję szmaragdową na działkę-potrzebuję 400 sztuk :o

 

LANGEROB dzieki za wizualizację. Muszę przyznać ,że super Ci wyszły -dzięki nim widac ,że salsa jest w sam raz !Jesli chodzi o te z krajobrazów są extra-styl taki jak lubię.

 

BG cieszę się razem z Tobą tą przeprowadzką. Życzę powodzenia w dalszych etapach upiększania Salsy no i ODPOWIEDNIO WYPIECZONEJ KARKÓWKI!!!! :D

czekam z niecierpliwościa na kolejne zdjątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras zrobię drewniany, ale już raczej nie w tym roku. Kieszenie pustoszeją :wink: , a jeszcze tyle do zrobienia... Przywiązuję się do ludzi bardzo, bez obaw nie zostawię Was. Jak się zadomowię to będę miała troszkę więcej czasu na porady, a Wy będziecie ich wtedy najbardziej potrzebować. Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow mam wielka prosbe o przeslanie na email [email protected] fotek z realizacji waszych salsowych domkow jestem na etapie wybierania projektu i salsa naprawde jesli chodzi o uklad pokoi spelnia moje wymagania no poza otwarta kuchnia heh ale pare zmian i powinno byc oki. Nie wiem jak z wygladem zewnetrznym poniewaz czasami mozna sie przeliczyc a chodzi mi o niewielki ladny domek. Z gory dziekuje za wszystkie maile pozdrawiam i zycze szybkiego odpoczywania po ciezkiej budowie w nowym domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglądasz BG na tle domku.Wszystko to wygląda pięknie.Ty po prostu musisz być szczęśliwa,nie masz innego wyjścia i nie patrz na drobiazgi(niedoróbki i pomyłki będą u każdego).Mam pytanie-ile wyniosły Cię drzwi i okno tarasowe. :roll: Ja myślę o zwykłych,ale twoje dodają salsie powagi i elegancji.Pozdro :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...