Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Drzwi razem ze świetlikiem i montażem kosztowały po rabacie 3600 zł brutto( VAT 7%), okno tarasowe to dwa okna stałe w skrzydle( te po bokach) plus dwa otwierane bez słupka - koszt 4000 zł brutto z montażem ( VAT 7 %) przy 34 % upuście. Okna to Oknoplast Avans, kolor - złoty dąb, uszczelki brązowe, termoramka, szyba top glass ultra U= 1,0. Wyposażone w hamulec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mebelki były robione na zamówienie. Ceny tych samych mebli wahały się w różnych studiach mebli kuchennych średnio od 1000 do 1400 zł za 1 metr. Tak ujmując to ogólnie. Za meble zapłaciłam 4300 zł, cena była korzystna, bo chłopak, który je robił dopiero zaczyna działalność, ale wyszło nieźle. Kolor kalwados. Producenta trudno mi wskazać. Studia zamawiają fronty i blaty u producentów, resztę robią sami. Hamulce, kosze i akcesoria kupują oddzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, długo się nie odzywałam, bo byłam na szkoleniu, ale "Salsa" "budowała się", pod kontrolą męża.

Ława jest wylana, a w tym tygodniu fundament powinien być skończony.

Woda, która zalegała w wykopie, okazała się wodą gruntową, więc robimy dren i studzienkę.(koszta, nie przewidziane) Najważniejsze, że wszystkie prace budowlane idą do przodu :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki były robione na zamówienie. Ceny tych samych mebli wahały się w różnych studiach mebli kuchennych średnio od 1000 do 1400 zł za 1 metr. Tak ujmując to ogólnie. Za meble zapłaciłam 4300 zł, cena była korzystna, bo chłopak, który je robił dopiero zaczyna działalność, ale wyszło nieźle. Kolor kalwados. Producenta trudno mi wskazać. Studia zamawiają fronty i blaty u producentów, resztę robią sami. Hamulce, kosze i akcesoria kupują oddzielnie.

dziekuję BG za te informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam bardzo podoba projekt Salsy z garażem i chyba sie na niego zdecydujemy. Ciekawi nas tylko jak wygląda ten domek już wybudowany. Moze ktoś ma jakieś zdjęcia Salsy z garażem z zewnątrz i wewnątrz i jakby mógł to prosilibyśmy nam podesłać kilka na adres [email protected] i ile wyniósł was koszt budowy aby już zamieszkać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Podglądam Was od miesiąca :oops: i postanowiłam się odezwać. Bardzo ładny domek z tej salsy. Spodobał mi się i mam zamiar kiedyś go wybudować tyle że strach jest większy od marzeń. :( Podglądam Wasze opinie żeby pozbyć się strachu albo przeciwnie przestać marzyć. Przyłączam się do Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...